Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 46 článků
Martin Kašparovský:  „Přijde chvíle, kdy všechny individuální tréninky zúročíme.“
15. březen 2021

Martin Kašparovský: „Přijde chvíle, kdy všechny individuální tréninky zúročíme.“

V dnešním rozhovoru jsme si popovídali s trenérem brankářů Martinem Kašparovským. Po odchodu Romana Jandy z Gulliverů se Martin v Brně a okolí stal jediným specialistou, který se zaměřuje na toto téma. V minulém roce školil také trenéry Českého florbalu a pracoval s brankáři talentované mládeže Jihomoravského kraje. V tomto rozhovoru se dozvíte, co ho motivuje v jeho práci a jaké má plány do budoucna.
Celý článek ›
Prezident klubu Marek Plas popisuje aktuální dění v klubu
17. leden 2021

Prezident klubu Marek Plas popisuje aktuální dění v klubu

V letošním roce bychom vám chtěli přinést více rozhovorů s osobnostmi z klubu. Kým jiným bychom měli začít než samotným prezidentem Markem Plasem. Marek v rozhovoru přinesl informace o tom, jak nyní TROOPERS funguje, srovnal distanční a osobní formu trénínků a také naťukl, na čem pracuje Výkonný výbor. Přejeme příjemné čtení.
Celý článek ›
Muži D vstoupili do přeboru vítězně
2. listopad 2020Muži "D"

Muži D vstoupili do přeboru vítězně

V nové sezoně přibylo mezi registrovaná mužstva rodiny TROOPERS jedno nové. Bývalí „Muži-AFL“ se rozhodli vyměnit svůj přídomek ve jméně za jediné písmeno a od této sezony budou hrát rovněž oficiální soutěže. Očekávání byla velká, spousta okolností nových a dostavila se i mírná nervozita, abychom výsledkově dělali černo-zeleným barvám čest. Tyto obavy se nakonec ukázaly jako zbytečné, ale nepředbíhejme. Aby nebylo nezvyklých situací málo, přiblíží Vám tentokrát obě odehraná utkání lídři prvních dvou formací Jindřich Jedlička a Oldřich Langášek.
Celý článek ›