První zápas proti Bulldogs Brno se celý hrací čas nesl ve znamení naší aktivní hry. I přes velmi rozdílné třetiny z pohledu skóre, si z tohoto utkání odnášíme pozitivní dojem z našeho vyrovnaného výkonu po celou hrací dobu, kdy jsme za jakéhokoliv stavu hráli aktivní florbal s častým napadáním a rychlým přechodem do útoku.

V takové herní pohodě, v jaké jsme ukončili zápas s mladými buldoky, v takové jsme zahájili i druhé utkání s jiným živočišným druhem – aligátory. Ve druhé polovině zápasu však soupeř neunesl svou frustraci ve velmi vyhecovaném utkání a naši herní převahu řešil častými fauly. To vedlo k nepěkné hře na obou stranách. Odvážíme si další cennou zkušenost, co vše může mít vliv na náš herní projev. I ve vyhecovaném utkání se chceme primárně soustředit sami na sebe, náš herní výkon – chceme vždy předvádět naši hru, ať se na hřišti i mimo něj děje cokoliv. Se skóre 22:1 po obou utkáních jsme z Křenovic odjížděli s dobrou náladou.

Máme radost, že je v průběhu sezóny patrný náš postupný progres v herním projevu. Ale tím určitě nekončíme – když budeme parafrázovat filmovou postavu Forresta Gumpa: „Když už jsme došli tak daleko, tak poběžíme dál“