Nesplnění cíle se neomlouvá

TROOPERS mají hlavní cíl: vychovávat dobré lidi s láskou ke sportu. To ale neznamená, že nehledí na sportovní výsledky. 

Petr Jeski, hrající trenér mužského A týmu v sezoně 2019/2020, věděl, že do sezony vstupuje s těžkým úkolem a tím bylo výhrat Národní ligu - východ. Základní část splnil nad očekávání. O to více byl ale výkonný výbor překvapen, že se mu nepodařilo dotáhnout tým, kteří mnozí označovali za bezkonkurenčního postupujícího ještě před prvním zápasem sezony, k postupu do 1. ligy. Tím hůře, že tým skončil ve čtvrtfinále play-off, což je velmi daleko od očekávaní.

Pokud nevyhraješ play-off, nemůžeš být trenérem TROOPERS.

Petr Jeski argumentoval tím, že dělal to nejlepší, co uměl. To ale očividně nestačilo. „Pokud nevyhraješ play-off, nemůžeš být trenérem TROOPERS," nechal se slyšet manažer mužského týmu Ivo Bartek. Od 1. dubna 2020 je tak mužský elitní tým bez hlavního trenéra.

Reakce kabiny

Možná vás ještě zajímá, jak na tuto skutečnost reagovala kabina. Pro mnohé překvapivě. Pro některé ale zcela očekávaně. Petr Jeski se s kluky chtěl rozloučit přes Skype. Místo smutného loučení však bylo slyšet jen „Lekiven, lekiven, lekiven" - jako kdyby si to zbytek týmu už někdy někde zkoušel. Jediný Jakub Gregor měl slzy v očích a nevydal ze sebe ani hlásku.

Prosím, připojte se k nám a poděkujte v komentářích Petrovi za vše, co pro TROOPERS udělal.

Dnes již bývalý trenér Petr Jeski
Dnes již bývalý trenér Petr jeski při týmovém focení v sezoně 2019/2020