Ivoši, jaké jsou tvé dosavadní pocity ze sezony 2020/2021?

Před začátkem sezony jsem si kladl velkou otázku: Navážeme výsledkově i herně na skvělou minulou sezonu? Některé hráče jsem neviděl, a ani o nich neslyšel půl roku. Příprava a soustředění nic moc, ale přišly přípravné zápasy s těžkými soupeři, první kola soutěže a najednou se obavy „rozplynuly“. Tým dokázal, že je stále herně skvělý. Takže pocity jsou nadějné.

Očekáváš, že se sezona dohraje? Kdy podle tebe případně proběhne zahájení soutěží?

Jsem optimista (ostatně jako téměř vždy). Věřím, že se dohraje. Navíc si myslím, že bude uplatněna v řádech doplněná klauzule, že pokud bude odehrána více než polovina zápasů, může výkonný výbor rozhodnout o postupujícím i sestupujícím. Co se týče zahájení, na to už dva měsíce odpovídám 20. března. To berte závazně! :)

Co ti nejvíc chybí, když nejsou tréninky ani zápasy?

Bez rozmyšlení: Nejvíc mi chybějí hráči! (Děcka, jste jako moje rodina. :))

Ivoš se svými svěřenci na TROOPERS Cupu 2020
Ivoš se svými svěřenci na TROOPERS Cupu 2020

Jakým způsobem se podle tebe připravují tvoji svěřenci na případný „restart" sezóny?

Dobrá a myslím, že také veselá otázka. Odhaduji, že polovina velmi úsporně. U některých bych chtěl vidět jejich hmotnost. :) Ale, jak jsem slyšel, jsou i tací, co se ven chodívají proběhnout... Takže to možná není až taková tragédie. Ale pozor, 20. března se blíží, a proto jsem přesvědčen, že všichni zapnou a překvapí.

Je něco, co bys chtěl čtenářům vzkázat?

Můj vzkaz míří naší TROOPERS mládeži. I přes tuto divnou dobu věřím, že mnoho z vás „bojuje“ s nepřízní chybějících tréninků a zápasů. Všichni trenéři vás v tomto podporujeme! Já osobně se těším, že pokud do sportu a především florbalu dáte hodně úsilí a zápalu, nastane doba, kdy vás přivítám na tréninku A nebo B týmu dospělých.