Homepage

Hlavní stránka by se dala rozdělit do 5 sekcí. Nejvýše se nachází vysvětlení existence klubu TROOPERS. Pod ní se ve světle zelené nachází aktualita, na kterou se dostanete rychle po kliknutí na "To chci vidět". 

Důvod existence klubu a aktualita uvidíte vždy jako první
Důvod existence klubu a aktualita uvidíte vždy jako první

Níže na stránce se nachází články, které jsou vždy řazeny zleva od nejaktuálnějšího. Pokud vás článek zaujme, stačí na něj ťuknout a náhle jste v detailu. Můžete si přečíst vše, co vás zajímá, případně se jen podívat, jestli jsou k danému tématu v detailu článku další fotky.

Na homepage vždy uvidíte 3 nejaktuálnější články, na které můžete kliknout a hned si o nich přečíst detailně
Na homepage vždy uvidíte 3 nejaktuálnější články, na které můžete kliknout a hned si o nich přečíst detailně

Při kliknutí na černý banner se dostanete na program zápasů, kdy můžete lehce přepínat mezi týdny a najít zápasy jednotlivých kategorií včetně místa, kde se tyto zápas hrají.

Pokud chcete vidět seznam zápasů, stačí kliknout na banner
Pokud chcete vidět seznam zápasů, stačí kliknout na banner

Protože nejaktuálnější obsah si stále přečtete na sociálních sítích Facebook a Instagram, můžete se na něj lehce dostat při poklikání na jednotlivé příspěvky v sekci zvané "Ze života TROOPERS".

Ze života TROOPERS
Po kliknutí na jednotlivé obrázky budete přesměrování na Instagram florbal_troopers

Poslední sekce na homepage patří našim partnerům, kteří si uvědomují svou společenskou zodpovědnost a buď nám posílají finanční příspěvky, nebo nás podporují materiálově.

Rubriky

Na vrchní liště se nachází 6 rubrik, které budou níže popsány. V případě, že budete prohlížet webové stránky z PC, tak stačí na rubriku najet, a pokud má pod sebou podrubriky, tak se vám ihned ukáží. Při prohlížení z mobilního telefonu se do "roletek" dostanete tím, že na rubriku ťuknete.

O klubu

V rubrice O klubu se dočtete jednak o klubových detailech (kdy byl klub založen, kde působi, jaké hodnoty ctí,...), ale také o vedení klubu, trenérech (vč. kontaktů na ně), trénincích, halách. V "Napsali o nás" si dále můžete přečíst o tom, co o nás psali externí subjekty (například média nebo naši soupeři). V poslední podrubrice "Ke stažení" najdete často stahované dokumenty.

A-tým

Detailní informace o elitním mužském týmu najdete v rubrice A-tým. Jednak se dočtete o novinkách (především reportáže ze zápasů), ale také můžete zabrousit do detailních analýz a podívat se na statistiky a tabulku soutěže. Soupiska týmu je doplněna fotografiemi hráčů a již brzy se dočkáte i rozhovorů, které si následně po kliknutí na hráče budete moci přečíst.

Družstva

Rubrika družstva funguje úplně stejně jako A-tým až na to, že je zde kompletní seznam TROOPERS družstev. Až po rozkliknutí konkrétního družstva se dostanete na jeho detail. V kategorii přípravek a elévů nejsou záměrně uvedeny statistiky, jelikož nejsou relevantní (kanadské bodování se v těchto kategoriích nepočítají), a tabulky jsou uvedeny kvůli tomu, abyste věděli, s jakými týmy TROOPERS soupeří.

Nábor

V Náboru najdete detailní informace o tom, co musíte udělat, pokud chcete, aby vaše dítě, váš kamarád nebo kamarádka hráli za TROOPERS.

Partneři

Důležitou složkou financování klubu jsou sponzorské dary. Každý jednotlivý sponzor je uveden na této stránce a po kliknutí na jeho logo se o něm můžete dozvědět více.

Kontakty

Kontaktní informace, které budete potřebovat například kvůli fakturaci nebo v případě, že budete mít dotazy, na které nenajdete odpověď, se nachází v poslední rubrice Kontakty.