Zájem dětí o turnaj byl veliký (celkem 24 dětí přípravky a 23 dětí minipřípravky), což nás rozhodně těší

Kluci z telnické přípravky (TROOPERS Black) vstoupili dobře do turnaje a dominovali v zápase proti Hattricku. Druhý zápas sehráli s Gepardama, které povzbuzovali jejich rodiče, a tak nás přehráli. Nakonec následovaly vyrovnané zápasy proti Letovicím a Hornetům. 

Komentář trenéra Marka Zvala:Je vidět posun hráčů v oblasti florbalové techniky a pohybu na hřišti, což vedlo k navýšení počtu gólů oproti minulém turnaji. Dobře nám fungovalo napadaní a pohyb vpřed po zisku míčku. Jako rezervu u kluků vidím chybějící emoce a touhu vyhrát, takže kromě rozvoje florbalové stránky budeme pracovat i na psychice.“  

TROOPERS Green reprezentovali hráči z Nebovid. V prvním zápase potkali kamarády z Tuřan a sehráli TROOPERS derby. Hráči White (z Tuřan) předvedli lepší technickou dovednost, ale nebovidští to nahrazovali bojovností. Pozitivně hodnotíme postupné zlepšování v průběhu turnaje a snahu všech hráčů. K lepším výkonům budeme potřebovat vyšší tréninkovou docházku u některých hráčů, která se snad s příchodem zimy zlepší. 

TROOPERSÁCI hrající proti hráčům z HORNETS
TROOPERSÁCI hrající proti hráčům z HORNETS

Tým TROOPERS White nastoupil opět v silné sestavě a herní převahu ukazoval ve většině zápasu. Pozitivním překvapením byl nástup dvou nováčků Tobiase a Adama, kteří rychle nabírali zkušenosti a dotahovali se na ostatní spoluhráče. Doufáme, že dobrá nálada a kvalitní hra je bude provázet i na dalších turnajích.  


Od jedné hodiny kamarády z přípravky vystřídali na hale mladší spoluhráči z minipřípravky. Až dvacet hráčů a hráček zde odehrálo svůj první turnaj a udělalo první a důležité krůčky směrem k jejich florbalové „kariéře“. Líbilo se nám nadšení dětí a pozitivní nálada turnaje. Doufáme, že si to všichni užili a další možnost turnaje minipřípravek bude již 20. listopadu v hale Čejkovická.   

Fotka po zápase
Fotka po zápase