Proč se elitní tým rozhodl pro Spartak Pelhřimov? Jaká jsou od série očekávání? To vám prozradí Tomáš Suchomel, Vít Mlejnek, Daniel Minich, Jan Chrást a Ivo Bartek.

Tomáš Suchomel

Pravý obránce elitní lajny

Spartak Pelhřimov jsme si vybrali po debatě v kabině. Hlasování bylo velmi těsné a o volbě Spartaku rozhodl rozdíl pouhého jednoho hlasu. Pelhřimov má relativně mladý tým, ve kterém jsou ale i zkušení hráči, pro které atmosféra play-off nebude ničím novým. Navíc mají velkou chuť se dostat do ligy, ze které před dvěma lety vypadli. My si však na soupeře věříme a budeme se snažit o co nejkratší možnou sérii.

Vít Mlejnek

Levý obránce 2. lajny

Za normálních okolností bychom si určitě vzali MVIL, ale nabídka od Letky byla neodolatelná, a tak jsme si vzali Spartak Pelhřimov. Myslím si, že v play-off budou silný soupeř. Mají zkušené starší borce, kteří s touto fází soutěže mají bohaté zkušenosti. Očekávám kvalitní zápasy, které nás dobře připraví na další kolo. Sérii ale i tak vyhrajeme 3:0. Těším se na úvodní světelnou show a místní diváky v Pelhřimově. To je totiž opravdu něco, co bych přál zažít každému!

Daniel Minich

Pravé křídlo 3. lajny

(přeloženo ze slovenštiny)

Věřím, že série s Pelhřimovem přinese kvalitní florbal. Utkali jsme se s nimi sice na začátku a na konci sezony, ale jsem přesvědčený, že se na soupeře připravíme, nepodceníme ho a vykročíme za naším cílem tím správným směrem. 

Těším se na atmosféru play-off a doufám, že naši fanouškové budou naším 6. hráčem, který nás požene dopředu.

(originální znění)

Verím, že séria s Pelhrimovem , prinesie kvalitný florbal. Stretli sme sa síce s nimi na začiatku a na konci sezóny avšak som presvedčený, že sa na súpera pripravíme, nepodceníme ho a vykročíme pevným krokom za naším cieľom. Teším sa na atmosféru play-off a dúfam, že naši fanúšikovia budú náš 6. hráč, ktorí nás poženú vpred.

Jan Chrást

Brankář

Po společném konsenzu padla volba na Pelhřimov. Určitě nás nečeká nic jednoduchého, což jsme se přesvědčili i v posledním zápase. Šlo vidět, že některé situace má Pelhřimov natrénované. My se na tyto věci budeme muset připravit. Vycházi to i z toho, že Pelhřimov disponuje zkušenými hráči.

Ivo Bartek

Manažer elitního týmu

Spartak Pelhřimov je velmi kvalitní tým. Dobře věkově sestavený. Jsou v něm zastoupeni jak hráči velmi zkušení, tak i ti mladí talentovaní. V rámci Národní ligy - východ patří výkonnostně mezi průměr.

Věřím, že k utkáním přistoupime koncentrovaně a postup si zajistíme ve třech utkáních.