Starší žáci

říjen 2019

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Liga starších žáků, 3. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 9:00, SH TEZA Hodonín
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
9:10
TROOPERS
FBK Atlas Blansko
Liga starších žáků, 3. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 12:15, SH TEZA Hodonín
TROOPERS
4:1
FBK Atlas Blansko
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Liga starších žáků, 5. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 10:05, SH SportPoint Brno
TROOPERS
0:9
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno
Liga starších žáků, 5. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 13:20, SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno
5:1
TROOPERS

listopad 2019

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Liga starších žáků, 7. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS
1:8
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Black
Liga starších žáků, 7. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 12:15, SH TJ Znojmo
K1 Florbal Židenice Black
2:3
TROOPERS
PANTHERS OTROKOVICE
Liga starších žáků, 9. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 9:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
PANTHERS OTROKOVICE
1:8
TROOPERS
Bulldogs Brno
Liga starších žáků, 9. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 12:15, SH Štěrkoviště Otrokovice
Bulldogs Brno
8:2
TROOPERS

prosinec 2019

Zlín Lions U15
Liga starších žáků, 11. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 9:00, SH SPŠ Zlín
Zlín Lions U15
8:5
TROOPERS
PANTHERS OTROKOVICE
Liga starších žáků, 11. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 12:15, SH SPŠ Zlín
TROOPERS
6:2
PANTHERS OTROKOVICE

únor 2020

Bulldogs Brno
Liga starších žáků, 16. kolo
Neděle 9. únor 2020, 10:05, VUT CESA Brno 2
TROOPERS
3:7
Bulldogs Brno
Florbal Vsetín
Liga starších žáků, 16. kolo
Neděle 9. únor 2020, 12:15, VUT CESA Brno 2
Florbal Vsetín
4:11
TROOPERS

březen 2020

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Liga starších žáků, 17. kolo
Sobota 14. březen 2020, 11:10, TJ ČKD Blansko
TJ Znojmo LAUFEN CZ
14.3.
TROOPERS
FBK Atlas Blansko
Liga starších žáků, 17. kolo
Sobota 14. březen 2020, 14:25, TJ ČKD Blansko
FBK Atlas Blansko
14.3.
TROOPERS
FBŠ Hattrick Brno
Liga starších žáků, 19. kolo
Sobota 28. březen 2020, 9:00, SH Tuřany
TROOPERS
28.3.
FBŠ Hattrick Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Liga starších žáků, 19. kolo
Sobota 28. březen 2020, 14:25, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
28.3.
TROOPERS
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Liga starších žáků, 13. kolo
Neděle 29. březen 2020, 11:10, SH Širůch Staré Město
TROOPERS
29.3.
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
FBC SLOVÁCKO
Liga starších žáků, 13. kolo
Neděle 29. březen 2020, 14:25, SH Širůch Staré Město
FBC SLOVÁCKO
29.3.
TROOPERS

duben 2020

K1 Florbal Židenice Black
Liga starších žáků, 21. kolo
Sobota 4. duben 2020, 11:05, SC NAPARIA Hranice na Moravě
TROOPERS
4.4.
K1 Florbal Židenice Black
FBC SLOVÁCKO
Liga starších žáků, 21. kolo
Sobota 4. duben 2020, 14:20, SC NAPARIA Hranice na Moravě
TROOPERS
4.4.
FBC SLOVÁCKO
Florbal Vsetín
Liga starších žáků, 23. kolo
Sobota 18. duben 2020, EZŠ Čejkovická
TROOPERS
18.4.
Florbal Vsetín
Zlín Lions U15
Liga starších žáků, 23. kolo
Sobota 18. duben 2020, EZŠ Čejkovická
TROOPERS
18.4.
Zlín Lions U15