Mladší žáci

září 2019

K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 1. kolo
Neděle 29. září 2019, 9:00, SH Tuřany
TROOPERS White
4:4
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga mladších žáků, 1. kolo
Neděle 29. září 2019, 10:30, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
5:4
TROOPERS White
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga mladších žáků, 1. kolo
Neděle 29. září 2019, 12:35, SH Tuřany
TROOPERS White
2:4
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

říjen 2019

FBŠ Hattrick Brno E
Jihomoravská liga mladších žáků, 15. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 9:35, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno E
2:2
TROOPERS White
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga mladších žáků, 15. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 10:30, SH TJ Znojmo
TROOPERS White
1:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Jihomoravská liga mladších žáků, 15. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 12:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
2:6
TROOPERS White

listopad 2019

Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 24. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 13:30, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno Black
5:3
TROOPERS White
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Jihomoravská liga mladších žáků, 24. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 15:35, SH SportPoint Brno
TROOPERS White
2:6
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
FBC Dragons Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 24. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 16:30, SH SportPoint Brno
TROOPERS White
2:1
FBC Dragons Black
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Jihomoravská liga mladších žáků, 33. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 8:30, SH TEZA Hodonín
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
1:3
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 33. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 10:35, SH TEZA Hodonín
TROOPERS White
2:4
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga mladších žáků, 33. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 11:30, SH TEZA Hodonín
TROOPERS White
0:0
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 26. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 9:00, SH Tuřany
TROOPERS White
2:6
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 26. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 10:30, SH Tuřany
FBŠ Hattrick Brno
3:3
TROOPERS White
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga mladších žáků, 26. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 12:35, SH Tuřany
TROOPERS White
2:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

prosinec 2019

F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 42. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 9:00, SC Želva Dubňany
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
3:4
TROOPERS White
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Jihomoravská liga mladších žáků, 42. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 11:05, SC Želva Dubňany
TROOPERS White
1:1
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
FBŠ Hattrick Brno B
Jihomoravská liga mladších žáků, 42. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 12:00, SC Želva Dubňany
TROOPERS White
12:4
FBŠ Hattrick Brno B

leden 2020

Florbal Hodonín
Jihomoravská liga mladších žáků, 51. kolo
Sobota 18. leden 2020, 9:00, SC Želva Dubňany
Florbal Hodonín
1:6
TROOPERS White
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 51. kolo
Sobota 18. leden 2020, 11:05, SC Želva Dubňany
TROOPERS White
1:1
Bulldogs Brno Black
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 51. kolo
Sobota 18. leden 2020, 12:00, SC Želva Dubňany
TROOPERS White
5:2
K1 Florbal Židenice Black

únor 2020

FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 62. kolo
Sobota 8. únor 2020, 9:00, VUT CESA Brno 2
FBŠ Hattrick Brno
9:2
TROOPERS White
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga mladších žáků, 62. kolo
Sobota 8. únor 2020, 11:05, VUT CESA Brno 2
TROOPERS White
1:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Florbal Hodonín
Jihomoravská liga mladších žáků, 62. kolo
Sobota 8. únor 2020, 12:00, VUT CESA Brno 2
TROOPERS White
2:2
Florbal Hodonín

březen 2020

FBO Orel Boskovice
Jihomoravská liga mladších žáků, 69. kolo
Sobota 7. březen 2020, 9:00, SH Letovice
FBO Orel Boskovice
7.3.
TROOPERS White
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
Jihomoravská liga mladších žáků, 69. kolo
Sobota 7. březen 2020, 12:00, SH Letovice
TROOPERS White
7.3.
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
FBC Dragons Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 79. kolo
Neděle 22. březen 2020, 9:35, VUT CESA Brno 1
FBC Dragons Black
22.3.
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno E
Jihomoravská liga mladších žáků, 79. kolo
Neděle 22. březen 2020, 10:30, VUT CESA Brno 1
TROOPERS White
22.3.
FBŠ Hattrick Brno E
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga mladších žáků, 79. kolo
Neděle 22. březen 2020, 12:00, VUT CESA Brno 1
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
22.3.
TROOPERS White

duben 2020

F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 87. kolo
Sobota 4. duben 2020, 9:35, SH SportPoint Brno
TROOPERS White
4.4.
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
FBŠ Hattrick Brno B
Jihomoravská liga mladších žáků, 87. kolo
Sobota 4. duben 2020, 11:05, SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno B
4.4.
TROOPERS White
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 87. kolo
Sobota 4. duben 2020, 12:35, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno Black
4.4.
TROOPERS White
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Jihomoravská liga mladších žáků, 90. kolo
Sobota 25. duben 2020, SH Tuřany
TROOPERS White
25.4.
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 90. kolo
Sobota 25. duben 2020, SH Tuřany
K1 Florbal Židenice Black
25.4.
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 90. kolo
Sobota 25. duben 2020, SH Tuřany
TROOPERS White
25.4.
FBŠ Hattrick Brno