Elévové

Neděle 8. březen 2020
Jihomoravská liga mladších žáků
zápas byl odehrán
TROOPERS Young Guns vs. TJ SOKOL LETOVICE
Neděle 5. duben 2020
Jihomoravská liga mladších žáků
Začátek
9:35
Orel Dolní Bojanovice vs. TROOPERS Young Guns
Neděle 5. duben 2020
Jihomoravská liga mladších žáků
Začátek
10:30
TROOPERS Young Guns vs. FBC Dragons Black
Těžká zkouška pro naše mládežníky
23. leden 2020více družstev

Těžká zkouška pro naše mládežníky

Naše přípravka Young Guns, elévové a mladší žáci čelili na turnajích 11.1. a 18.1. velmi těžkým soupeřům. Všechny týmy ukázaly, že pokud předvedou maximální nasazení a bojovnost, mohou se poměřovat s kýmkoli. Přinášíme vám krátký souhrn z turnajů jednotlivých týmů očima trenérů: Táni Dolečkové, Zdeňka Makyči a Jana Nováka.
Celý článek ›

Jihomoravská liga elévů

Poz.Název týmuZSkóreBody
1Bulldogs Brno32:
2Bulldogs Brno Black32:
3Bulldogs Brno Orange32:
4Bulldogs Brno White32:
5FBK Atlas Blansko32:
6FBO Orel Boskovice28:
7FBŠ Hattrick Brno32:
8FBŠ Hattrick Brno B32:
9FBŠ Hattrick Brno Kids32:
10FBŠ Hattrick Brno P32:
11GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO32:
12Hornets Brno ZŠ Horní black32:
13Hornets Brno ZŠ Horní yellow32:
14K1 Florbal Židenice Black32:
15K1 Florbal Židenice Blue32:
16Sokol Brno I EMKOCase GulliversB32:
17Sokol Brno I EMKOCase GulliversK32:
18Sokol Brno I EMKOCase GulliversO32:
19Sokol Brno I EMKOCase GulliversY32:
20TJ SOKOL LETOVICE32:
21TJ SOKOL LETOVICE - Kunštát28:
22TJ Znojmo LAUFEN CZ black32:
23TJ Znojmo LAUFEN CZ white32:
24TJ Znojmo ZŠ Mládeže32:
25TROOPERS Black28:
26TROOPERS White28:
27TROOPERS GREEN32:
28TROOPERS Young Guns32:

Jihomoravská liga mladších žáků

Poz.Název týmuZSkóreBody
1Bulldogs Brno Black27176:400
2FBŠ Hattrick Brno27169:500
3TJ Sokol Lanžhot27157:760
4Hornets Brno ZŠ Horní27142:690
5ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red27127:600
6Florbal Kuřim27129:730
7F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black27141:850
8FBC Dragons Black27133:830
9TJ Znojmo LAUFEN CZ black27109:670
10Sokol Brno I EMKOCase Gullivers2793:540
11Sokol Brno I EMKOCase GulliversB27106:670
12GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO27104:780
13Bulldogs Brno Orange2792:670
14FbC Aligators24113:920
15T.J. Sokol Břeclav2783:670
16TROOPERS White2788:780
17FBO Orel Boskovice27105:950
18Orel Dolní Bojanovice2775:900
19ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue2468:850
20FBK Atlas Blansko2793:1120
21K1 Florbal Židenice Black2779:1000
22FBŠ Hattrick Brno E2477:990
23FRC Mikulov2494:1250
24Florbal Hodonín2780:1170
25TROOPERS Black2765:1060
26TROOPERS Young Guns2783:1420
27FBŠ Hattrick Brno B2769:1500
28TJ Znojmo LAUFEN CZ white2767:1580
29FBC ZŠ Komenského SLAVKOV2730:1210
30TJ SOKOL LETOVICE2730:1330
31FBC Dragons Green2760:1670
32F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Green2744:1750

Rozpis tréninků

úterý16:30 - 18:30SH Tuřany
pátek16:45 - 18:45SH Tuřany

Naši trenéři

Zuščák Radek Hlavní trenér
Dolečková Táňa Trenér
Pešek Jan Trenér
Slívko Radek Trenér
Lachová Jana Trenér
Kašpárek David Trenér
Kašparovský Martin Trenér brankářů