Junioři

září 2019

FbC Aligators
2. liga juniorů, 4. kolo
Sobota 21. září 2019, 10:00, SH Křenovice
FbC Aligators
10:5
TROOPERS
SFK Kozel Kroměříž
2. liga juniorů, 4. kolo
Sobota 21. září 2019, 13:30, SH Křenovice
TROOPERS
7:5
SFK Kozel Kroměříž

říjen 2019

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
2. liga juniorů, 8. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 9:00, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
8:3
TROOPERS
Hornets Brno ZŠ Horní
2. liga juniorů, 8. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 12:30, SH Tuřany
TROOPERS
3:8
Hornets Brno ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice
2. liga juniorů, 11. kolo
Sobota 26. říjen 2019, 9:00, SH Tuřany
K1 Florbal Židenice
7:7
TROOPERS
TJ Sokol Brno - Husovice
2. liga juniorů, 11. kolo
Sobota 26. říjen 2019, 14:00, SH Tuřany
TROOPERS
10:2
TJ Sokol Brno - Husovice

listopad 2019

FBC SLAVKOV
2. liga juniorů, 14. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 10:00, ZŠ Slavkov
FBC SLAVKOV
6:5
TROOPERS
FBC Dragons - ŠSK Očov
2. liga juniorů, 14. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 13:30, ZŠ Slavkov
FBC Dragons - ŠSK Očov
7:8
TROOPERS
FbC Aligators
2. liga juniorů, 20. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 10:30, SH Hustopeče nad Bečvou
TROOPERS
3:7
FbC Aligators
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
2. liga juniorů, 20. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 14:00, SH Hustopeče nad Bečvou
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
5:4
TROOPERS

leden 2020

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
2. liga juniorů, 28. kolo
Neděle 26. leden 2020, 10:30, SH Křenovice
TROOPERS
2:6
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Hornets Brno ZŠ Horní
2. liga juniorů, 28. kolo
Neděle 26. leden 2020, 12:30, SH Křenovice
Hornets Brno ZŠ Horní
10:3
TROOPERS

únor 2020

FBC SLOVÁCKO
2. liga juniorů, 32. kolo
Sobota 8. únor 2020, 9:30, SH Tišnov
FBC SLOVÁCKO
12:2
TROOPERS
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
2. liga juniorů, 32. kolo
Sobota 8. únor 2020, 14:30, SH Tišnov
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
2:8
TROOPERS

březen 2020

K1 Florbal Židenice
2. liga juniorů, 35. kolo
Sobota 14. březen 2020, 10:30, SH Kuřim
TROOPERS
14.3.
K1 Florbal Židenice
TJ Sokol Brno - Husovice
2. liga juniorů, 35. kolo
Sobota 14. březen 2020, 14:00, SH Kuřim
TJ Sokol Brno - Husovice
14.3.
TROOPERS
TJ Znojmo LAUFEN CZ
2. liga juniorů, 38. kolo
Sobota 28. březen 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBK Atlas Blansko
2. liga juniorů, 38. kolo
Sobota 28. březen 2020, 12:30, SH TJ Znojmo
TROOPERS
28.3.
FBK Atlas Blansko

duben 2020

SFK Kozel Kroměříž
2. liga juniorů, 44. kolo
Neděle 19. duben 2020, SH Tuřany
SFK Kozel Kroměříž
19.4.
TROOPERS
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
2. liga juniorů, 44. kolo
Neděle 19. duben 2020, SH Tuřany
TROOPERS
19.4.
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
Zlín Lions
2. liga juniorů, 21. kolo
Neděle 26. duben 2020, SH SPŠ Zlín
TROOPERS
26.4.
Zlín Lions
Florbal Vsetín
2. liga juniorů, 21. kolo
Neděle 26. duben 2020, SH SPŠ Zlín
TROOPERS
26.4.
Florbal Vsetín