Mladší žáci

Kašparovský Martin

Martin Kašparovský

Mladší žáci
Trenér brankářů
28 let
3. 8. 1993
levé

Vzdělání: Všeobecné gymnázium s maturitou, student Univerzity Palackého v Olomouci

Zaměstnání: ESB Rozvaděče a.s. - Obchodní referent

Trenérská licence: D (2017), C (2019)

Počet dětí: 0

Co tě na trénování baví? Možnost pomoci někomu s vlastním růstem. Je to úžasný pocit, pomáhát někomu na sobě pracovat, ať už po sportovní či lidské stránce, a po čase vidět výsledek.

Co se ti vybaví, když se řekne TROOPERS? Skvělá parta lidí, kteří společně milují florbal, baví se jím a mají mezi sebou výborné přátelské vztahy. TROOPERS je vnitřně velmi dobře nastavený klub s velkou perspektivou do budoucna.

Která naše hodnota ti je nejbližší a proč? Radost - u jakékoliv aktivity je nejdůležitější, aby tě bavila. Pokud vidíš ve sportu smysl, baví tě a dělá tě šťastným, máš vyhráno, zbytek už přijde s tím.

Který bod z našeho herního desatera je pro tebe jako trenéra nejdůležitější? Každý může udělat chybu, protože jen díky tomu se poučí a může se zlepšit. V životě, Ve škole, ve sportu chybujeme dnes a denně. Pokládám za důležité vnímat chybu jako pozitivní prostředek na cestě k vlastnímu zdokonalení. I když může být chyba nepříjemná, dokážeš-li se z ní poučit, je to právě chyba, která tě posune na tvé cestě dále.