Přípravka

říjen 2021

K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 4. kolo
Neděle 10. října 2021, 9:40, SH SportPoint Brno
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Girls
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 4. kolo
Neděle 10. října 2021, 10:20, SH SportPoint Brno
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TROOPERS White
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 4. kolo
Neděle 10. října 2021, 11:20, SH SportPoint Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 4. kolo
Neděle 10. října 2021, 12:00, SH SportPoint Brno
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Blue
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Sobota 23. října 2021, 9:00, SH Tuřany
TROOPERS White
TROOPERS Green
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Sobota 23. října 2021, 9:00, SH Tuřany
TROOPERS White
TROOPERS Green
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Sobota 23. října 2021, 9:00, SH Tuřany
TROOPERS White
TROOPERS Green
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Sobota 23. října 2021, 9:40, SH Tuřany
Bulldogs Brno
23.10.
TROOPERS White
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Sobota 23. října 2021, 10:00, SH Tuřany
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TROOPERS White
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Sobota 23. října 2021, 10:40, SH Tuřany
TROOPERS White
23.10.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Sobota 23. října 2021, 11:00, SH Tuřany
Bulldogs Brno
TROOPERS White
TR
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Sobota 23. října 2021, 12:00, SH Tuřany
TROOPERS White
23.10.
TR

listopad 2021

Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 9:20, ZŠ Čejkovická
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 9:40, ZŠ Čejkovická
TROOPERS White
6.11.
K1 Florbal Židenice Girls
ZN
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 10:20, ZŠ Čejkovická
ZN
TROOPERS White
ZN
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 10:20, ZŠ Čejkovická
ZN
TROOPERS White
ZN
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 10:20, ZŠ Čejkovická
ZN
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 11:00, ZŠ Čejkovická
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 11:40, ZŠ Čejkovická
TROOPERS White
TROOPERS Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 8:50, Start Lesná Brno
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 9:30, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno Blue
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno White
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 10:10, Start Lesná Brno
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno White
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 10:50, Start Lesná Brno
TROOPERS White
Bulldogs Brno

prosinec 2021

TJ Znojmo LAUFEN CZ
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 9:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS White
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 9:40, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno kids
TROOPERS White
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 10:40, SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TROOPERS White
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 11:40, SH TJ Znojmo
TROOPERS White
TROOPERS Green

leden 2022

FBŠ Hattrick Brno White
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 9:20, SH Kounicova Brno
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno White
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 10:20, SH Kounicova Brno
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno kids
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 11:00, SH Kounicova Brno
Bulldogs Brno
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice ZŠ
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 11:40, SH Kounicova Brno
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS White
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 13:00, SH Tuřany
TROOPERS White
TROOPERS Green
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 13:00, SH Tuřany
TROOPERS White
TROOPERS Green
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 13:00, SH Tuřany
TROOPERS White
TROOPERS Green
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 13:40, SH Tuřany
FBŠ Hattrick Brno Blue
TROOPERS White
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 14:40, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TROOPERS White
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 15:40, SH Tuřany
TROOPERS White
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

únor 2022

Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 47. kolo
Sobota 19. února 2022, 9:00, SH Tuřany
Bulldogs Brno
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 47. kolo
Sobota 19. února 2022, 10:00, SH Tuřany
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno kids
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 47. kolo
Sobota 19. února 2022, 11:00, SH Tuřany
TROOPERS White
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC GEPARDI BRNO
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 47. kolo
Sobota 19. února 2022, 12:00, SH Tuřany
FBC GEPARDI BRNO
TROOPERS White

březen 2022

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 26. března 2022, 9:20, SH Maloměřice
TROOPERS White
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 26. března 2022, 10:20, SH Maloměřice
TROOPERS White
TJ SOKOL LETOVICE
K1 Florbal Židenice ZŠ
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 26. března 2022, 11:00, SH Maloměřice
K1 Florbal Židenice ZŠ
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 26. března 2022, 11:40, SH Maloměřice
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS White

duben 2022

Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 58. kolo
Neděle 24. dubna 2022, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
24.4.
TROOPERS White
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 58. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 9:40, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS White
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 58. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 10:20, SH TJ Znojmo
TROOPERS White
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBC GEPARDI BRNO
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 58. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 11:20, SH TJ Znojmo
TROOPERS White
FBC GEPARDI BRNO
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 58. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 12:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
TROOPERS White