Související zápasy

TROOPERS

Dařilo se starším žákům v Uherském Brodu?

Turnaj se odehrál 5.12. v Uherském Brodu. Starší žáci odehráli dvě kvalitní výhry. První soupeř byl Gullivers Brno a v druhém zápase nastoupili proti domácím 1.AC Uherský Brod.

TROOPERS vs. Gullivers Brno

(Detail utkání je v pravo v liště, nebo dole pod článkem)

Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, pretože už v 20 sekunde sme dokázali streliť gól. Nasledovala prestrelka oboch týmov, kde stihlo padnúť 8 gólov už behom prvej tretiny. Šťastie bolo na našej strane, pretože 5 z nich bolo do brány súpera a skoro každú strelu sme dokázali premeniť. Guliveri sa rozhodli vymeniť brankára, čo im výrazne pomohlo v ďalšom priebehu zápasu.

Silnou stránkou nášho tímu bola zlepšená kondícia a pohyb hráčov na hřišti oproti minulým turnajom. Evidentne k tomu pomohli terorizujúce tréningy kondície v úterý na Charbulce. Súper nám znepríjemňoval život agresívnym napádaním, kde po našej chybe v rozohrávke dokázal okamžite ohroziť bránu a dávať góly. Trápili sme sa tiež v dostupovaní obrancov súpera, ktorý vysielali na našu bránu množstvo nebezpečných striel, ktoré sme nedokázali zablokovať. Na konci druhej tretiny sme, ale stále viedli 6:4.

Na začiatku tretej tretiny sa podarilo súperom dvoma zlepenými gólmi skóre dorovnať a svojou aktivitou nás začali prehrávať. U našich hráčov už bolo vidieť únavu, pretože zápas sa niesol vo vysokom tempe a súper mal k dispozícií viac hráčov. Nakoniec zápas skončil víťazne pre našeho súpera 10:7.

Starší žáci se radují po vstřeleném gólu.

TROOPERS vs. 1.AC Uherský Brod

Tento zápas bol pre nás charakteristickým pomalým nástupom. Ťažko sme sa dostávali do tempa, za čo mohla aj únava z ťažkého zápasu a herné situácie sme riešili prevažne individuálne. Podcenili sme  súpera, ktorý bol síce výrazne slabší než Guliveri, ale pomalý pohyb a utápanie v osobných súbojoch nám nesedí. Po prvej tretine sme viedli 4:2.

Hráčov sme sa snažili o prestávke nasmerovať na našu hru, čo sa nám postupne darilo. Zlepšili sme presnosť prihrávok a uvoľňovanie hráčov bez míčku čo nám prinieslo ďalšie pekné akcie a góly. V druhej tretine sme ich pridali 5 a v tretej dokonca 7. Celkové skóre zápasu sa zastavilo na čísle 16:3. Tento zápas sme si veľmi užili a predviedli sme kvalitný florbal, na ktorý dúfam budeme nadväzovať na v ďalších zápasoch.