Přihlášení do klubu

Chceš se stát opravdovým TROOPERem a baví tě naše tréninky? Pojďme se nyní pustit do přihlášování!

18_20210128_164943.png

V případě, že budeš chodit pouze na tréninky, stačí se přihlásit v členské sekci klubu a uhradit členský příspěvek. Pokud chceš hrát ligové zápasy je nutné se registrovat také do Českého florbalu, absolvovat zdravotní prohlídku a koupit si dres.

Přihlášení do klubu TROOPERS

Přihlášení do klubu

Každý se přihlašuje do klubu vytvořením účtu v členské sekci. Vyplň informace na této webové stránce, počkej na schválení  a staneš se TROOPERem. V členské sekci budeš také:

  • vidět své tréninky, turnaje a další klubové události,
  • přihlašovat se na další akce (letní tábory, soustředění, turnaje...),
  • odevzdávat zdravotní prohlídky,
  • platit členské příspěvek atd.
Členské příspěvky 21/22

Placení příspěvků

Každý člen TROOPERS platí členský příspěvek, který slouží na zabezpečení kvalitního tréninkového a turnajového procesu našich svěřenců. Valná hromada klubu stanovila jeho výši na sezónu 2023/2024 následovně (odkaz).


Registrace do Českého florbalu

Registrace Český florbal

Je rychlá a jednorázová záležitost. V prvním kroku zadáš rodné číslo a následně kontaktní údaje. Registrace probíhá na této stránce. Poté dostaneš od Českého florbalu potvrzovací email, kde je potřeba souhlasit se vstupem do oddílu TROOPERS.

Zdravotní prohlídka

Zdravotní prohlídka VZOR pro přípravku a elévy

Pro účast na ligových zápasech Českého florbalu je zákonní povinností absolvovat jednou ročně zdravotní prohlídku. Potvrzený formulář se vkládá do členské sekce.

  • Děti přípravky a elévů absolvují prohlídku u svého dětského lékaře, který jim vyplní tento formulář (zaškrtněte výkonností sport a jako druh činnosti uveďte florbal).
  • Starší věkové kategorie (mladší a starší žáci, dorostenci, junioři, muži) absolvují prohlídku u sportovního lékaře, který vám vystaví vlastní potvrzení – pohlídejte si, že provede i zátěžové EKG.

Zakoupení dresu a klubového oblečení

Dresy a klubové oblečení si můžete objednat na tomto webu objednavky.troopers.cz.


Pro návrat na náborovou stránku klikni sem.