Související zápasy

TROOPERS

Druhá výhra v řadě odlepila TROOPERS ze dna tabulky

Muži si připisují druhou výhru v řadě a dokazují, že už se probudili z pomyslného letního spánku. Jak vypadal zápas proti Aligatorům shrnul, jako obvykle, hráč Honza Daler.

Soupeř z Klobouků, který byl před zápasem na 13. místě, byl pro TROOPERS známým týmem. Vždyť se potkávali posledních několik let v nižších ligách. I proto jsme tušili, co nás čeká. První třetina začala poměrně opatrně. Žádný z týmů nechtěl udělat chybu. Ve 4. minutě měli TROOPERS možnost přesilové hry, ale nebyli příliš nebezpeční, a tak svítil dlouho stav 0:0. Ten změnili až Aligátoři a v 11. minutě otevřeli skóre utkání. Odpověď TROOPERS na sebe ale nenechala dlouho čekat. Pavla si narazil s Kadlecem a bekhendem překonal domácího gólmana. Srovnáno 1:1. V 17. minutě početní výhodu v době vyloučení Grábla nevyužili ani domácí. V poslední minutě 1. třetiny ale dokázali odskočit. A to dokonce o 2 branky. Do kabin jsme odcházeli za stavy 3:1 pro Aligátory.

2. třetina začala přesně tak, jak jsme si neřekli v šatně. Propadnutí útoku 2. lajny Aligátoři potrestali a odskočili na rozdíl 3 branek. Ve 28. minutě skóre korigoval Knotek. 4:2. O 3 minuty později navíc TROOPERS mohli využít přesilovou hru, ale opět se jim to nepodařilo. O co hůř, minutu potom, co se domácí hráč vrátil na hřiště, Aligátoři znovu uděřili. 5:2. Kdo si myslel, že to s TROOPERS zatřese, mýlil se. Podruhé v zápase se prosadil Knotek. A to pouhých 9 vteřin po odskočení na 5:2. Nyní na časomíře svítí stav 5:3, který zůstal až do konce třetiny. Nutno podotknout, že TROOPERS již získávali v zápase převahu. Aligátorům, kteří od začátku hráli na 2 lajny a tu 3. na hřiště pouštěli jen v kritických případech a opravdu na chvíli, jakoby docházeli síly.

Do poslední části šli TROOPERS posilněni slovy gólmana Chrásta a v Křenovicích bylo poznat, že TROOPERS chtějí 3 body. Ve 44. minutě snížil na rozdíl 1 branky Minich. O 2 minuty na to srovnal Koutný ještě před dovršením 50. minuty dovršil hattrick Knotek a přelil skóre na stranu TROOPERS. Pro značně opařený tým Aligátorů to však nebylo to nejhorší. O 3 minuty později totiž šikovnou tečí Knotek udeřil znovu. Stav 5:7. V 53. minutě si Aligátoři vzali time-out, když měli možnost další přesilové hry. A s početní výhodou si poradili a snížili rozdíl ve skóre. Jak rychle gól dali, tak rychle o něj zase přišli. Koutný se ihned po buly uvolnil na mantinelu a střelou do horního rohu nedal gólmanovi šanci. Stav 8:6 zůstal až do konce hry a TROOPERS si tak připsali 2. výhru v řadě a díky zisku 3 bodů se odlepili ze dna tabulky.

Již tuto neděli je v Tuřanech bude čekat jeden z favoritů 1. ligy. Přijďte podpořit muže A v zápase proti Ústí nad Labem.