ChomutovTROOPERS
5:9(1:1,0:3,4:5)
ne 6. 11. 2022 18:00 @ Městská SH Chomutov, 1. liga mužů, 12. kolo

Důležitý zápas proti Chomutovu se TROOPERS povedl

Áčko dokazuje, že je na vzestupné trajektorii. Dokázali is poradit se svým sousedem v tabulce - Chomutovu. A jak vypadal tento důležitý zápas? Dozvíš se v článku.

TROOPERS už se několik zápasů snaží odlepit ode dna tabulky. Aby se jim to podařilo, musí vyhrávat. Proti Chomutovu, který je na sousedních místech v tabulce, se jednalo o velmi důležité utkání. A vstup se TROOPERS povedl. V 1. minutě Mlejnek předvedl backhand z říše snů. Po zbytek třetiny se ale jednalo o vyrovnanou hru, a tak pro nikoho nebylo překvapením, že se do kabin šlo za stavu 1:1.

Druhá třetina byla v režii TROOPERS. Postupně se trefili Voltner, Minich a Kadlec a odskočili na 4:1. TROOPERS tuto pasáž hry zvládli na jedničku a Chomutov k ničemu nepustili.

Co se TROOPERS dařilo ve 2. třetině, jakoby zapomněli v šatně. Výsledkem bylo nejen srovnání skóre, ale dokonce otočení na 5:4. Naštěstí rychle využil standardku Daler a když v dalším střídání stejný hráč využil kombinaci s Kadlecem, Chomutov byl donucen k oddechovému času. Vyrovnat se jim ale nepodařilo. Navíc v 58. minutě přidal důležitý gól Večeřa a dodal tím klid na hokejky TROOPERS. Do konce zápasu se ještě prosadil Kadlec a Voltner a dali tím finální podobu výsledku – 9:5.

Sestřih utkání s Chomutovem

V honbě za důležitými body budou TROOPERS pokračovat v neděli v 18:00 proti Letce na domácím hřišti v Tuřanech.