Související zápasy

TROOPERS

Elitní tým bude hrát Národní ligu

Mužskému A-týmu se nepodařilo zdolat soupeře z Národní ligy v Baráži 1. ligy mužů, a čeká ho tak po roce návrat do nižší soutěže.

V TROOPERS Aréně se odehrály poslední zápasy letošní sezony mužů. V sobotním přijel opavský tým v okleštěné sestavě, které TROOPERS postupně přehrávali a na konci zápasu si připsali druhý bod za výhru 6:3.

Nedělní zápas byl zcela v jiném duchu. Přijeli nejlepší hráči Opavy a na hřišti se potkalo to nejlepší, co mohly oba týmy nabídnout. Vyrovnaný zápas, kdy ani jeden z týmu neměl větší než jednogólový náskok rozhodla přesilovková střela soupeře z úvodu 3. třetiny. TROOPERS na gólmana hostí nenašli recept a po 60 minutách to bylo jasné. Příští rok se opět budeme prohánět na hřištích Národní ligy.

I přes obrovské zklamání, které v nás aktuálně je a ještě nějakou dobu bude, chceme pogratulovat Opavě nejen k vítězství v sérii, ale také k férovosti a florbalovosti v sérii. Ať se vám daří.

V neposlední řadě si strašne vážíme podpory našich fanoušků, kterých zápas od zápasu chodilo více. Bez vás bychom skončili sezonu mnohem dřive.