158_20230815_192142.png

Hraj s námi florbal!

Přidej se do rodiny TROOPERS plné nadšených florbalistů a florbalistek.

Těšíme se na nové spoluhráče a kamarády.

Se začátkem školního roku je spojen každoroční nárůst členské základny. Do týmů TROOPERS přibývají noví florbalisti a florbalistky, kteří si s námi chtějí zkusit tento zábavný sport. Přijímáme nové členy ve všech věkových kategorií, proto tam držíme místo i tobě.

Nevíš, jestli tě florbal bude bavit? S tím se nemusíš trápit – u nás máš měsíc na zkoušku bez registrace a poplatků. Všechno florbalové vybavení ti zapůjčíme. S sebou si tak vezmi pouze boty do tělocvičny, sportovní oblečení a láhev na pití.

První krok je zjistit, do jaké věkové kategorie patříš. To zjistíš na této webové stránce.

Dále se podívej, kdy a kde probíhají tréninky. Pokud s něčím potřebuješ poradit, napiš na klubový email florbal@troopers.cz. Tvému trenérovi oznámíme, že přijdeš na první trénink.

Další informace naleznete na našem webu v sekci nábor.

Často kladené dotazy:

1) Může chodit náš syn/dcera kromě tréninků na florbalové zápasy? Ano, máme přihlášené týmy všech věkových kategorií do soutěží Českého florbalu. Turnaje obvykle probíhají o víkendu každých 14 dní. Účast hráčů je dobrovolná. Chcete, aby vaše dítě chodilo jen na tréninky? Žádný problém.

2) Hrají florbal i holky? Ano, florbal je sport pro obě pohlaví. Na trénincích i turnajích hrají holky a kluci společně.

3) Jaké povinnosti mají naši florbalisti vůči klubu? Každý nový člen se po zkušebním období registruje do členské sekce klubu a platí členský příspěvek (výše dle věkové kategorie). Kdo chce hrát soutěže, potřebuje podstoupit zdravotní prohlídku a nahrát do členské sekce certifikát o jejím absolvování se závěrem, že závodní činnost může být provozována bez problémů.

4) Jaká je náplň florbalových tréninků? Závisí od věkové kategorie – s nejmenšími převažují hry a všesportovní průprava, s rostoucím věkem přibývá florbal.

5) Nabízí TROOPERS i výkonnostní sport? Ano, naši hráči a hráčky pravidelně působí v mládežnických reprezentacích a přihlašujeme naše týmy i do nejvyšších soutěží. Vše samozřejmě závisí od motivaci dítěte a podpoře jeho rodičů.

6) Co děla klub TROOPERS pro své členy kromě tréninků/turnajů? Pro naše hráčky a hráče organizujeme o prázdninách příměstské tábory, celoklubové soustředění i další akce jako turnaj (TROOPERS Cup) nebo výročí klubu (TROOPERS Day). Také rodiče si mohou zkusit zahrát florbal na tréninku pod názvem Florbal pro rodiče.

Brzy na viděnou.