Související zápasy

TROOPERS

Jak si vedli junioři na ligovém turnaji v Křenovicích

Junioři odehráli dvě utkání v Křenovicích. V prvním utkání nastoupili proti Hornets Brno. V druhém zápase je čekala odveta proti soupeři FBC Aligátoři.

V prvním zápase jsme se utkali s týmem Hornets Brno ZŠ Horní. Soupeř měl tým sestavený prakticky pouze z hráčů juniorského věku.  I přes nižší věkový průměr našeho týmu jsme od začátku určovali tempo hry a hrálo se většinu útkání na útočné polovině soupeře. Bohužel jsme se trápili v zakončení a 3 minuty do konce zápasu jsme vedli pouze o jednu branku. Naštěstí jsme si výsledek pohlídali, odskočili jsme do vedení při soupeřově power play a mohli odehrát celé utkání na 3 formace.

Týmová porada po první třetině

V druhém utkání se náš tým střetl s týmem FBC Aligators U18, kterým jsme měli co vracet po prohře z prvního vzájemného zápasu. V sestavě soupeře figurovala jména hráčů, kteří se už v této sezóně neztratí ani v Národní lize mužů, a tak platili za roli favorita utkání. Soupeř začal velmi aktivně a především jeho první formace nám dělala velké starosti. Po rychlém vedení 2:0 jsme srovnali krok a začali se dostávat do šancí. Po taktické poradě z první přestávky jsme vstoupili do druhé třetiny aktivněji, což neslo ovoce. Třetinu jsme vyhráli 6:2 a před poslední částí hry byli ve vedení. Na konci třetí třetiny jsme bohužel přišli o vedení a nakonec musely rozhodovat samostatné nájezdy, ve kterých jsme zvítězili.

Junioři slaví rozhodující gól proti Hornets

I když jsme dvakrát zvítězili, stále máme na trénincích na čem pracovat. Avšak ukázalo se, že svou hrou a bojovností dokážeme porazit každého soupeře.

Děkujeme všem zúčastněným hráčům za kvalitní sportovní výkony.