Související zápasy

TROOPERS

Jak vypadala druhá neděle adventní v podání Mužů Delta

Druhá adventní sobota znamenala pro družstvo Delta další hrací den. Zdá se, že předvánoční nálada nám svědčí, alespoň co se pohledu na bodové zisky týče. Odehrané zápasy Vám přiblíží útočník Lukáš Hanáček a obránce Adam Hanáček.

TROOPERS vs. FBK Atlas Blansko B

(Detail utkání je vpravo v liště, nebo dole pod článkem)

Utkání očima Adama Hanáčka:

V prvním zápase devátého kola jsme změřili naše síly s blanenským Atlasem B. Soupeř nastoupil k zápasu s pouhými sedmi hráči do pole, přesto jsme utkání nepodcenili a to se nám také vyplatilo. První třetinu jsme vyhráli poměrem 3:0 a to díky koncentrovanému výkonu celého týmu a skvělým zákrokům brankáře Janči. V dalších třetinách zápasu naše tempo lehce opadlo, i tak jsme ale zápas stále kontrolovali a nakonec také dovedli do vítězného konce. Ve druhé a třetí třetině se nám podařilo shodně vsítit vždy jeden gól a náš brankář musel potvrdit čisté konto při samostatném nájezdu nařízeném po hře vysokou holí od jednoho z našich obránců. Zápas skončil jasným výsledkem 5:0.

Rozběhání mužů venku.

TROOPERS vs. FBC GEPARDI BRNO

Utkání očima Lukáše Hanáčka:

Do druhého zápasu jsme nastupovali s velkým odhodláním po jednoznačné výhře z předchozího utkání, ovšem soupeře jsme nechtěli nijak podcenit, protože jsme s nimi již poměřili síly ve druhém kole letošní sezóny a tak jsme věděli, co se od nich dá čekat.

V úvodní třetině se nám velmi nedařilo a tak se vedení ujal v sedmé minutě soupeř. Gepardi měli ještě velkou šanci navýšit skóre v jejich přesilové hře, ale naštěstí se jim našeho brankáře překonat nepovedlo.

Druhá třetina byla pro divácké oko mnohem zajímavější. Necelé dvě minuty po jejím úvodu přišel vyrovnávací gól ze standartní situace. Klíčový moment celého utkání nastal v 18. minutě kdy jsme se po střele Petra Kořenka konečně dostali do vedení a tabule ukazovala skóre 3:2. Podle Petra to stále ale nebyl uspokojivý stav a tak zanedlouho znovu rozvlnil brankovou síť. Soupeř sice dokázal snížit na 4:3, ale Petr Kořenek rychlou odpovědí ukázal, jak je při chuti.

Úkoly pro třetí třetinu byly na obou stranách jasné. Snaha soupeře obrátit zápas byla velká ale zmohl se už pouze na jeden gól. Finální skóre bylo tedy 5:4 a my si domů odvezli důležitých 6 bodů.