Související zápasy

TROOPERS

Juniorský tým se vydal na dvojutkání do Znojma

Naši junioři nastoupili v rámci 8. kola 2. ligy juniorů v sobotu 30. 10. ve Znojmě ke dvěma zápasům. V prvním zápase proti papírově slabším FBC Dragons z Kyjova. Ve druhém utkání nastoupili proti juniorům chlapi z FBC Slovácko.

TROOPERS vs. FBC Dragons Kyjov

(detail utkání je možné rozkliknout v liště vpravo)

První třetina nám jako již tradičně sloužila k pomalému rozehřátí a rozehrání. Na náš pomalý nástup do utkání však náš soupeř nečekal a od osmé minuty jsme prohrávali 0:1. Druhou třetinu jsme již mohli sledovat naši hru, která nám přinesla zasloužené góly a otočení vývoje utkání na 3:2 po druhé třetině. Ve třetí třetině jsme sice pokračovali v relativně slušné hře, ale z jedné z několika střel na naši bránu jsme obdrželi nahodilý gól.

Frustrace z naší neschopnosti dát gól vedla ke dvěma vyloučením na naší straně ve 40. a 43. minutě. A tak místo závěrečného tlaku jsme závěr utkání strávili v oslabení. A ve čtyřech se vyhrává dost těžko. A protože jsme již další gól nevstřelili, šlo se do nájezdů. A v nich měl více štěstí a pevných nervů náš soupeř. Získaný jeden bod nelze považovat za úspěch.

TROOPERS vs. FBC Slovácko

Bohužel jsme do druhého zápasu nastupovali bez jednoho zraněného hráče z prvního utkání a hned ve 2. minutě se nám zranil další hráč. Prakticky celý zápas jsme tak odehráli na 3 beky a 2 útoky. V tomto počtu jsme museli upustit od naší aktivní a fyzicky náročné hry a soustředili se na odebírání míčků soupeři na naší polovině a na rychlé výpady na soupeřovu bránu. Naše hra nesla ovoce v první třetině (1:1), ale s plynoucím časem jsme odcházeli fyzicky a s rostoucím počtem gólů v naší brance jsme ztráceli i chuť do zápasu.

Konečný výsledek 3:9 i předvedenou hru lze v dosavadním ročníku juniorské ligy považovat za nejhorší. Věříme, že se pro nás tento zápas stane mementem – zlepšíme práci na sobě tak, že při odvetě 11. 12, v Tuřanech uspějeme. A tomu přizpůsobíme náš přístup – jak účast na trénincích, tak na turnajích. Díky tomuto zápasu/turnaji jsme si vyzkoušeli, že účast 7 hráčů na tréninku a 9 hráčů na turnaji nestačí ani na druhou ligu!