Související zápas

TROOPERS
TROOPERSBulldogs
9:4(3:1,5:2,1:1)
ne 21. 4. 2024 9:00 @ SH Tuřany, 2. liga juniorů - skupina 6, 1. kolo
180_20240418_002407.jpg

Juniory čeká vrchol sezóny

Nedělní turnaj Final Four bude pomyslnou třešničkou na dortu již úspěšné sezóny našich juniorů. Na co se můžete těšit?

Dvacet dva zápasů, devatenáct výher, dvěstě patnáct vstřelených branek a pouhých šedesát čtyři obdržených gólů. Tak by se dala shrnout nejúspěšnější sezóna našich juniorů v historii klubu. Kluci se už po několika prvních zápasech prosadili jako favoriti 2. ligy juniorů, a v této roli vydrželi až do konce základní části sezóny, kterou suverénně vyhráli jako nejsilnější tým v lize. 

Tohle všem se našim juniorům podařilo i přes to, že většina z nich hrála souběžně "plnoúvazkově" Národní ligy za náš A-tým. Zkušenosti z mužské soutěže však přišly vhod, a kluci díky nim byli na zápasy lépe připraveni. 

Tadeáš Jelínek a Jakub Poláček oslavující vstřelený gól
Tadeáš Jelínek a Jakub Poláček oslavující vstřelený gól

Teď je čeká jejich poslední angažmá v mládežnických soutěžích, než se většina z nich v září přesune do mužských soutěžích. V neděli odehrají na domácí půdě finále 2. ligy juniorů - turnaj čtyřech nejlepších celků, Final Four, který se poprvé odehraje na domácí půdě v Tuřanské TROOPERS Aréně. V minulých sezónách se jim pokaždé podařilo vybojovat krásné 3. místo, ale letos jsou ambice vyšší. 

Nedělní turnaj tak nabídne divákům skvělou podívanou hodnou vrcholu sezóny. První utkání, které je naplánované na 9:00 bude patřit našim juniorům a vyzvou v něm Bulldogs Brno, kteří se umístili na 2. místě tabulky ve skupině B. O hodinu a půl později se utkají zlínští Lions s Gullivers. Výherci obou utkání poputují do souboje o první a druhé místo, který se uskuteční ve 14:30. Poražení zabojují o čtvrtou a třetí příčku ve 13:00. 

Oslavy umístění na 3. místě Final Four sezóny 2022/2023
Oslavy umístění na 3. místě Final Four sezóny 2022/2023

Pro fanoušky našich juniorů máme připravenou soutěž o pizzu, a podepsaný plakát. Nenechte nic náhodě a doražte v co největším počtu podpořit naše kluky v cestě pro první klubové zlato v 2. lize juniorů. Víc informací o soutěži se s dostatečným předstihem dozvíte na našem Facebooku a Instagramu. 


Pokud by finále 2. ligy juniorů nebylo dost pro naplnění vašich florbalových choutků, tak nemusíte smutnit. Poslední zápasy sezóny odehrají rovněž muži Delta v domácí hale TROOPERS ARÉNA tuto sobotu v 9:00 a 13:15. Delta bojuje o udržení 2. místa v Jihomoravském přeboru mužů, a také ocení podporu z řad našich úžasných fanoušků. 

Delta se utká o 2. místo v Jihomoravském přeboru
Delta se utká o 2. místo v Jihomoravském přeboru