Související zápasy

TROOPERS
166_20231018_214246.jpg

Mladší žáci Black se posunuli na první místo tabulky

Skvělé výkony našich mladších žáků! Tým Black zazářil s celkovým skórem z turnaje 28:3 a posunul se na první místo v lize.

V sobotu naše týmy mladších žáků odehrály své turnajové zápasy. Celkem hrálo skvělých 28 dětí! Na trenérské lavičce s týmem Black byl nově trenérskou oporou Jan Věchet.

Tým Green na sobotním turnaji
Tým Green na sobotním turnaji

Týmy odehrály moc hezké zápasy. Tým Black, který hraje vyšší ligu nastoupil proti týmům Hattrick, Židenice a Gullivers. Ve všech zápasech jsme byli úspěšní a nastříleli jsme proti silným soupeřům celkem 28 branek a obdrželi pouze 3. Naší velkou oporou v brance na turnaji byl Ondra Sobotka, který v jednom zápase vychytal 2 nájezdy, a v zápase proti týmu Hattrick si připsal svou první ligovou 0.

Noví hráči z ročníku 2012 se v lize mladších žáků pěkně etablovali mezi starší hráče, z čehož máme velkou radost. Díky celkovému skóre 40:13 (ze 2 turnajů) se tým TROOPERS Black dostal do čela tabulky této náročné ligy. Tato liga se hraje na rozdíl skóre tedy i když jsme měli v předchozím turnaji 1 prohru proti týmu z Očova, podařilo se nám získat v lize vedení. Na turnajích bylo vidět hodně individuálních dovedností a týmovou spolupráci. Chtěli bychom pochválit všechny hráče a hráčky z obou týmů za jejich výkony.

36 hráčů! na tréninku mladších žáků
36 hráčů! na tréninku mladších žáků


Přejeme všem hráčům mladších žáků úspěšnou sezónu. Za trenéry mlž. Zdeněk