Související zápasy

TROOPERS

Muži odehráli první zápasy baráže

Po třech utkáních baráže o 1. ligu, kde je soupeřem našich mužů Opava, TROOPERS ztrácejí a v sérii hrané na 3 vítězné zápasy prohrávají 2:1. Poslední zápasy letošní sezony se odehrají tento víkend v Tuřanech.

Mužské Áčko odehrálo 3 vyrovnaná utkání. Nejprve prohrálo doma v prodlouženi 6:5, kdy hostující srovnali 69 vteřin před koncem 3. třetiny. Ve druhém zápase si Opava v poslední minutě 2 góly vynutila prodloužení, ve kterém se ale prosadil Kadlec z TROOPERS (6:5). V zatím posledním zápase Opava otočila nepříznivé skóre ve 3. třetině a připsala si vítězstvi 7:5, čímž si vybojovala matchball.

TROOPERS se budou snažit sérii překlopit na svou stranu, a to nejprve v sobotu od 18 hodin. Pokud se jim podaří uspět, můžete se těšit na nedělní zápas od 17 hodin.

Potřebujeme vás slyšet. Pomozte nám, abychom hráli 1. ligu i v příští sezoně.