BulldogsTROOPERS
5:4(3:1,2:2,0:1)
čt 17. 11. 2022 15:00 @ SH SportPoint Brno, 1. liga mužů, 14. kolo

Mužům utekl zápas s Buldoky mezi prsty

TROOPERS. Bulldogs Brno. To zavání derby. První klání vyhráli jednoznačně Buldoci. TROOPERS jim měli co vracet. Přečtěte si, jak probíhalo napínavé utkání z pohledu hráče Jana Dalera.

Zápas začal opatrně z obou stran. Pokud by ale v 10. minutě TROOPERS vedli 4:0, asi by se nikdo nemohl vidit. Šance spálili Voltner, Daler, Kadlec a Minich. Přesto šli ale do vedení TROOPERS, kdy se z úhlu přesně trefil Knotek. Chvíli na to však bylo vyrovnáno a co hůř, přišla hluchá pasáž, během které TROOPERS lovili míček třikrát z brány. Vše po individuálních chybách. Do kabin se šlo za stavu 3:1.

Ve druhé třetině TROOPERS zlepšili hru a slavilo to své ovoce. Nejprve duo Kadlec-Voltner využili zaváhání brněnské obrany a chybu při bránění standardky využil střelou Peška, čímž srovnal na 3:3. Tento stav vydržel poměrně dlouho. Bohužel do konce třetiny se Bulldogs prosadili dvakrát a vzali si svůj náskok zpět.

Ve třetí třetině TROOPERS zcela převzali otěže zápasu a víceméně celých 20 minut dobývali branku soupeře. Knotek se podruhé prosadil, čímž TROOPERS přiblížil k bodovému zisku. Nikdo další se však bohužel nepřidal, i když Fajt a Daler orazítkovali břevna.

Tým má vzestupnou tendenci ve svých výkonech a jde vidět, že potrápit zvládneme většinu týmu z 1. ligy.