Po odchodu Petra Jeskiho a Iva Bartka z lavičky A-týmu sahá klub pro nástupce do vlastních řad. Novým hlavním trenérem TROOPERS se stává Pavel Kocourek, který dosud působil na pozici šéftrenéra.

Elitní tým můžů hlásí návrat důležité posily. Tadeáš Jelínek po zkušenosti ze Superligy znovu oblékne zelený dres a rozšíří kádr mužského týmu.
TROOPERS hlásí návrat odchovance. Po půlročním působení v superligových Bulldogs Brno se zpět vrací Tadeáš Jelínek. Za Bulldogs odehrál během uplynulé sezóny 7 zápasů v nejvyšší soutěži a výrazně se prosadil také v juniorské CE lize, kde ve 18 zápasech základní části a play-off zaznamenal 29 kanadských bodů.
Od nadcházející sezóny opět oblékne dres TROOPERS a pomůže týmu v boji o návrat do 1. ligy mužů.
„Jsme velmi rádi, že se nám vrací Tadeáš Jelínek. Pro nás hráč první pětky. Navíc univerzální hráč, který může nastupovat jak vlevo v útoku, tak i na pozici obránce. Když jsme ho před půl rokem pouštěli do Superligy za Bulldogs, jedním z důvodů bylo, aby získal zkušenosti z nejvyšší ligy. Věříme, že se tak stalo a těšíme se na jeho výkony,“ uvedl k návratu manažer mužských týmů Ivoš Bartek.