Související zápasy

TROOPERS
133_20221003_142836.jpeg

Nevydařený vstup do zápasu stál muže TROOPERS body proti Kladnu

Přečtěte si shrnutí utkání mužského Áčka. Muži v sobotu hráli proti Kanonýrům Kladno. Jak se mužům dařilo pro vás shrnul hráč Jan Daler.

Zápas posledního s překvapivě předposledním Kladnem nezačal pro TROOPERS dobře. Už ve 2. minutě lovil Melichar míček ze svě svatyně. V 9. minutě Kladno své vedení navýšilo a o další 2 minuty v přesilové hře vsítili další gól. 3:0. Stav do konce 1. třetiny se nezměnil, i když k tomu především na straně Kladna měli několik možností.

Do druhé třetiny vstoupili zcela jiné týmy. TROOPERS diktovali tempo hry a ve 24. minutě ze zásluhou nejmladšího člena na soupisce – Marka Jedličky – dočkali snížení na 3:1. Marek vystřelil golfem z poloviny hřiště a nedal gólmanovi domácích sebemenší šanci. A o 4 minuty později po úspěšném napadání zasunul Voltner zpoza brány a dal TROOPERS krev do žil – 3:2. Nedlouho potom trefil Minich z předbrankového prostoru břevno a donutil domácího lodivoda k timeoutu. Ten se následně ukázal jako dobrá varianta, protože Kladno donutilo faulovat Grábla a po delší době tak v přesilové hře mohli držet míček na svých hokejkách. Ve 35. minutě se nešťastnou tečí Grábla dostal míček za záda Melichara a Kladno tak odskočilo na rozdíl 2 branek. A minutu před koncem druhé třetiny se prosadilo ještě jednou. Do šaten se šlo za stavu 5:2, i když dojem ze hry byl zcela odlišný v porovnání s tím v 1. třetině.

Marek Jedlička vstřelil svůj první gól v mužské soutěži
Marek Jedlička vstřelil svůj první gól v mužské soutěži

Poslední dvacetiminutovku opět zahájili lépe TROOPERS. David Mati si šikovně odskočil a z první překonal domácího brankáře - 5:3. Následovala vyrovnaná partie, kterou utnulo v 51. minutě Kladno a opět odskočilo na 3 branky. 5 minut před koncem si vzali TROOPERS oddechový čas a dohodli se, že to zkusí bez gólmana. A jedna z prvních střel byla tečována Kadlecem a bylo zaděláno na stíhací závod. Bohužel se v něm ale už TROOPERS neprosadili. Za to Kladno ještě 2x, kdy neměli problém s trefením prázdné brány.

Nejlepším hráčem za TROOPERS byl zaslouženě vybrán hráč Petr Kadlec, který se podílel na všech gólech hostujícího týmu.


3 body sice TROOPERS nemají, ale předvedená hra ma zlepšující se trend. O to, jestli se mužům podaří další zápas, se můžete zasloužit i vy, fanoušci! Přijďte nás podpořit v neděli 9. 10. do Tuřan, kde proběhne další brněnské derby, tentokrát proti celku Gullivers. Každý fanoušek se počítá.

Kliknutím na obrázek se dostaneš na událost na facebooku
Kliknutím na obrázek se dostaneš na událost na facebooku