172_20231230_182512.jpg

Ohlédnutí za rokem 2023 prezidentem klubu

Rok 2023 je u konce a prezident klubu Marek Plas si pro všechny členy #rodinaTROOPERS připravil ohlédnutí za tím nejdůležitějším co se v letošním roce stalo.

Rád bych konce roku využil na prvním místě k poděkování všem našim trenérům, kteří se starají o naše hráčky a hráče od těch nejmenších předškoláků až po dospělé kategorie. Ročně naši trenéři ve svém volném čase odtrénují přes 1 100 hodin, a to už je pořádný kus jejich životů, který investují do výchovy našich dětí.

Dále bych rád poděkoval našim partnerům, kteří nám materiálově, finančně a dotačně pomáhají rozvíjet náš klub a přispívají ke zkvalitňování tréninkového procesu. A v neposlední řadě bych rád poděkoval celé naší komunitě #rodinaTROOPERS, všem rodičům, kamarádům, fanouškům, kteří spoluvytváří přátelskou atmosféru v našem klubu.

A na co budeme rádi z roku 2023 vzpomínat a co se pokusíme v novém roce 2024 zopakovat, nebo dokonce překonat? Za připomenutí určitě stojí sportovní úspěchy naší mládeže:

  • stříbrná přípravka na OH a bronzová na OG. K přípravce se přidala s bronzem na OG i naše mini. Že by v této kategorii v novém roce konečně cinklo i to zlato?
  • mladší žáci zazářili na Moravian cupu a domů si odvezli stříbrné medaile, elévové a dorostenci zde skončili na skvělém třetím místě
  • bronzovou barvu si oblíbili i junioři, a to jak na PFC, tak ve Final four

I naši „media guys“ se činili, a tak díky nim má naše „áčko“ nové dresy, pokročili jsme s brandingem TROOPERS Arény, a máme dokonce druhý nejlajkovanější reel na českém florbalovém instagramu.

Stříbrná přípravka na OH 2023.
Stříbrná přípravka na OH 2023.

Věřím, že už se všichni po zasloužené vánoční přestávce těšíme na společné tréninky s partou našich spoluhráčů a kamarádů. Vedle tréninků a ligových zápasů nás opět čekají nové zážitky na letních turnajích, příměstských kempech, nebo soustředění. Opět se budeme moci setkat i mimo sportovní haly na našem lednovém plese a zářijové tuřanské oslavě založení klubu. Kdo dává přeci jenom přednost setkání uvnitř naší arény, na toho se těšíme na tradičních pátečních trénincích pro rodiče, i mezi fanoušky na domácích zápasech našeho mužského „áčka“. Muži budou vaši hlasitou podporu potřebovat při snaze se v příštím ročníku opět poprat o postup do 1. ligy.

Potáček a Jedlička slavící vstřelený gól na zápase s Pískem.
Potáček a Jedlička slavící vstřelený gól na zápase s Pískem.

Osobně se těším, že společně s trenéry budeme dále zkvalitňovat tréninkové prostředí a posouvat herní dovednosti našich svěřenců. Těším se na nové zážitky a sportovní i životní úspěchy našich hráček a hráčů. Těším se, že se opět budeme společně florbalem bavit!

Prezident klubu,

Marek Plas

PF 2024
PF 2024