159_20230820_163322.jpg

Omlazený A-tým: TROOPERS uvádějí nové hráče do hry!

Nový hráč A-týmu, Matěj Blažek, nám prozradil své pocity ohledně nadcházející florbalové sezóny. V rozhovoru jsme se dozvěděli, na co se těší a zda mu bude něco chybět z jeho dřívějšího působení v juniorském týmu.

Vítej v Áčku, Matěji! Jak zatím hodnotíš přechod z juniorů do mužů, je něco co tě překvapilo a jaké jsou největší rozdíly, které jsi zatím zaznamenal?

Nic mě extra nepřekvapilo, v mužském florbale se už nějakou dobu pohybuji takže to pro mě žádný šok. Největší rozdíl vidím v taktické provázanosti a tvrdosti hry.

Máš za sebou rok v našem klubu po přestupu z Gepardů Brno. Jak hodnotíš svůj dosavadní vývoj a přizpůsobení se novému týmu a hernímu stylu?

Svůj první rok v klubu hodnotím velmi pozitivně. Myslím si, že jsem do týmu i systému zapadl a jsem velice spokojen.

Změní se teď tvůj přístup ke hře a tréninkům po tvém přechodu z juniorů do A-týmu?

Tak k tréninkům budu přistupovat pořád stejně zodpovědně. Chtěl bych se zaměřit hlavně na silovou přípravu, která bude v mužské kategorii potřeba. Ve hře se budu snažit předvést vše co jsem se v mládeži naučil a podávat co nejlepší výkony.

Jaké máš očekávání od následující sezóny? Je například nějaký soupeř, na kterého se vyloženě těšíš?

Tým prošel značným omlazením takže očekávám možná pomalejší začátek ale cíle jsou vždy ty nejvyšší. Vyloženě soupeře na kterého bych se těšil asi nemám, přece jen týmy ze západu tolik neznám, ale určitě zajímavá utkání budou proti regionálnímu rivalovi Blansku.

Bude ti něco chybět na hraní za juniory?

Nejvíce asi letní turnaje.

Je něco co bys vzkázal fanouškům?

Doražte všichni na domácí zápasy. Budeme se na vás těšit.

Doraž Matěje a zbytek A-týmu podpořit na první zápas našich mužů po 3 měsíční odmlce již toto úterý od 19:30 do Tuřan! Budeme se na tebe těšit.

DORAŽ JIŽ TOTO ÚTERÝ DO TUŘAN
DORAŽ JIŽ TOTO ÚTERÝ DO TUŘAN