ButchisTROOPERS
11:4(7:1,1:2,3:1)
pá 28. 10. 2022 18:00 @ SH VŠE, 1. liga mužů, 10. kolo

Otřesný vstup předznamenal neúspěch TROOPERS proti lídrovi z Prahy

Přečtěte si shrnutí pátečního výjezdu proti Butchis. TROOPERS vstoupilo do utkání špatně a v prvních 4 minutách inkasovalo 6 branek. Více o utkání si pro vás připravil hráč Jan Daler.

Horší vstup do utkání snad nezažil žádný jiný sportovní klub než TROOPERS. První branka padla po 13 vteřinách, další zhruba minutu potom. A trend se nezastavil. Po páté brance na začátku čtvrté minuty Chrást opustil svatyni. Melichar však za necelou minutu lovil míček z brány taky. Čas 4:01. Skóre 6:0 pro Butchis. O tom se nikomu ani nezdálo. A troufnu si tvrdit, že na obou stranách. Do konce třetiny padly ještě 2 branky, kdy Daler snižoval na 7:1.

Zápas tak byl víceméně rozhodnut, ale i tak TROOPERS měli o co hrát. Nechtěli domů odjet s náloží 20 a více gólů. Ve druhé třetině se prosadil Voltner a Minich a protože BUTCHIS vsítil pouze 1 branku (za to však v přesilovce TROOPERS), snížili jsme skóre na rozdíl 5 branek.

Ve třetí třetině museli TROOPERS nejprve ubránit 4 minutovou přesilovku, aby se mohli pokusit o další snížení náskoku vedoucího celku 1. ligy. To se jim však nepodařilo. BUTCHIS skóroval třikrát a TROOPERS zásluhou Volterna pouze jednou.

Tento zápas ukázal důležitost vstupu do utkání, který se TROOPERS velmi nepovedl. Do dalších zápasů je na čem pracovat.