Související zápasy

TROOPERS
101_20220324_190234.jpg

Pokračování juniorů v boji o Final Four

V neděli 20/3 jsme odehráli 22. kolo 2. juniorské ligy v naší domovské aréně v SH Tuřanech. Čekali nás velmi těžké zápasy, jelikož oba soupeři byli sousedé v tabulce s ambicemi na závěrečné Final Four. Naše okleštěná sestava hráčů čítající pouze 10 hráčů a 2 golmany byla vystavena kvalitní zátěžové zkoušce.

TROOPERS vs. FBC GEPARDI BRNO

(Detail utkání je vpravo v liště, nebo dole pod článkem)

První utkání jsme sehráli proti týmu FBC GEPARDI BRNO. Jednalo se pro nás o netradiční průběh zápasu, kdy jsme byli na balónku méně, než soupeř. Navíc jsme v průběhu hry museli omezit náš aktivní pressing, protože po dobu 45 minut čistého času by to nevydržel v 10 lidech ani národní tým Finska. S tempem zápasu jsme dokázali dobře pracovat a v důležitých okamžicích jsme ukázali naše silné stránky, kterými jsou rychlý přechod do útoku, poctivý návrat do obrany a pestrá kombinační hra. Utkání bylo opravdu vyrovnané, na druhou stranu jsme si za kvalitně odvedený výkon 3 body do tabulky zasloužili a do dalšího zápasu jsme si přenesli nabyté sebevědomí.

Junioři slaví gól.
Junioři slaví gól.

TROOPERS vs. K1 Florbal Židenice

(Detail utkání je vpravo v liště, nebo dole pod článkem)

Bohužel v následujícím utkání proti druhému celku tabulky K1 Florbal Židenice jsme nenavázali na výkon s Gepardy. Sebevědomí se zaměnilo za lehkovážnost a svou přípravou a přístupem k utkání jsme dovolili soupeři v první třetině odskočit na rozdíl 3 branek. Po tragické první třetině jsme si jako tým uvědomili, že je potřeba se vrátit zpět k naší hře a poctivé práci. Následující 2 třetiny můžeme hodnotit kladně, protože náš výkon měl růstovou tendenci. V závěru zápasu jsme Židenice v podstatě nepustili z jejich obranné poloviny, na druhou stranu zápas skončil naší porážkou, což může být pro náš tým paradoxně přínosem.

Týmová porada během přestávky.
Týmová porada během přestávky.


V rámci kabiny jsme si po druhém zápase museli dát zpětnou vazbu, která zůstane pouze v kabině a já jako trenér vím, že si z ní všichni vezmeme to podstatné pro další práci a už od následujících tréninků zužitkujeme nabyté zkušenosti.

“Všichni kolem sebe potřebujeme lidi, kteří nám poskytnou zpětnou vazbu. To je způsob, jak se neustále zlepšovat,”
Bill Gates.