Související zápasy

TROOPERS

Poslední adventní neděle v podání Mužů Delta

Družstvo Delta mělo naplánována utkání i na poslední adventní neděli. Jestliže jsme minule psali, že nám vánoční nálada svědčí, tentokrát to bylo přesně naopak. Poslední zápasy v kalendářním roce byly korunovány rekordním bodovým ziskem, jaký za téměř deset let u Delty nepamatujeme.

Odehrané zápasy Vám přiblíží útočníci Adam Domlátil a Martin Havlát:

VVSK MZLU 4:3 TROOPERS Delta

(Detail utkání je vpravo v liště, nebo dole pod článkem)

Utkání očima Adama Domlátila:

Zápas proti VSK se pro nás už od počátku nevyvíjel dobře. První dvě třetiny jsme se nemohli dostat do správného tempa. Citelně nás brzdila úspěšnost zakončení, vyložených šancí k tomu bylo dostatek. Celý zápas se nesl ve zvláštním nervozním duchu, míček odskakoval od čepelí, v útočném pásmu nebyl dostatečný pohyb. Celý zápas jsme jen dotahovali gólové manko. Nejlepší ze zápasu z naší strany byla asi třetí třetina, kterou jsme skutečně odmakali, a za to bych chtěl tým pochválit. Nicméně nasazení ani hra bez brankáře nepřinesli ve třetí třetině více než jednu branku.

Martin Kořenek čeká na nahrávku od spoluhráče

TROOPERS Delta 1:3 Shooters Beta Stars

Utkání očima Martina Havláta:

Hned z počátku utkání se dostali hráči TROOPERS do vedení zásluhou Lukáše Hanáčka, kterému nahrával Marek Těšlík. Díky této brance se dostali TROOPERS do herní pohody a prvních pár minut kontrolovali hru. Soupeře nepouštěli do výrazných šancí. Ovšem v deváté minutě skóroval hráč Shooters Ondřej Porwisz, kterému asistoval Michal Hána, a klid na hokejkách hráčů TROOPERS byl jako lusknutím prstu pryč. Od vyrovnávací branky se začal počet šancí srovnávat a po zhruba deseti minutách hry přidal druhou branku Shooters hráč Michal Vajda, kterému nabil Ondřej Porwisz. Hráči TROOPERS jakoby propadli frustraci ze ztraceného vedení. Řada nepřesných přihrávek, málo pohybu na útočné polovině a téměř nulová úspěšnost střelby vedly ke třetí brance Shooters. Tentokrát se gólově prosadil Samuel Zeman po nahrávce od Tomáše Čepery. Trenér TROOPERS začal míchat sestavou, ale ani radikální změny ve formacích nepřinesly kýžený kontaktní gól. TROOPERS se tedy rozloučili s dvojzápasem v Blansku porážkou 1:3.