Související zápasy

TROOPERS

Předposlední letošní turnaj Mužů Delty

Závěr sezony se blíží i pro družstvu Delta, které minulou neděli odehrálo svůj předposlední turnaj. Hned v úvodu si přiznejme, že to nebyly povedené zápasy, směrem k poslednímu turnaji na konci dubna je jistě nad čím přemýšlet.

Odehrané zápasy Vám přiblíží útočník Martin Havlát a obránce Martin Kořenek.

TROOPERS Delta 4:6 TJ Sokol Letovice

Utkání očima Martina Havláta:

Hned z kraje utkání se konkrétně ve 2. minutě prosadil útočník Letovic Kejík. Náš, už poměrně tradiční, laxní vstup do utkání potrestal v 10. minutě Budiš. V závěru 1. třetiny byl vyloučen obránce Letovic Kocúr za nesportovní chování. Větší část přesilovky jsme si přenesli do 2. třetiny ale bohužel ani v početní výhodě se nám nepodařilo vstřelit kontaktní branku. Obzvláště sniperovi Grishchenkovi se v první polovině utkání střelecky nedařilo. K naší smůle se ztráta na soupeře v průběhu 2. třetiny prohlubovala po brankách Řeháčka a Budiše, který si připsal již druhý zářez z trestného střílení a hattrick zkompletoval v čase 23:18. Naději zvrátit vývoj utkání vykřesal na naší straně Langášek. Za stavu 1:5 tedy skončila 2. třetina.

Martin Kašparovský připravený vychytat nájezd

Do 3. třetiny jsme však vstoupili o poznání aktivněji a naše hra vyústila v nádhernou branku Peti Kořenka, kdy z rohu vymetl vzdálenější horní růžek branky Letovic. Pod tlakem začali soupeři chybovat a ve 33. minutě vybojoval přesilovku Havlát. Početní výhodu se nám však nepodařilo využít, naopak soupeř se z ničeho nic prosadil, a tím nás srazil do kolen. Na 2:6 zvyšoval Budiš. Čím více se blížil závěr utkání, tím více eskalovala naše snaha o zdramatizování utkání. Toho jsme se dočkali v podobě dvojúderu Marka Grischenka, který prolomil svou neúspěšnost střelby v tomto zápase. Poprvé se trefil v čase 37:37 a podruhé v čase 38:31. To bylo bohužel z naší strany všechno a match se nám tedy nepodařilo otočit.

Lukáš Hanáček se brání soupeře a nalevo sleduje zlomenou florbalku

TROOPERS Delta 5:8 VSK MZLU Brno

Utkání očima Martina Kořenka:

O zápase je nutno říci toto; VSK MZLU Brno sice vyhráli 8:5, ale celý zápas se zdálo, že máme navrch.

Góly soupeřů padaly z přesných střel nebo velice dobře zahraných protiútoků.

Náš tým propadal v obraně a v útoku se nezmohl na pořádnou střelu.