TROOPERSBulldogs
4:9(1:6,2:1,1:2)
ne 11. 9. 2022 18:00 @ SH Tuřany, 1. liga mužů, 2. kolo

První třetina rozhodla o neúspěchu TROOPERS

První brněnské derby v 1. lize mužů pro TROOPERS neskončilo vítězně. I když první polovina 1. třetiny vypadala na vyrovnaný zápas (na 1:1 srovnával Dan Minich), během 14. a 15. minuty hráči Bulldogs Brno řekli ne. Během pouhých 77 vteřin dali 3 góly a odskočili na 5:1. Když v 19. minutě ještě navýšili skóre o 1 branku, do kabin se šlo za stavu 1:6.

Od druhé třetiny se hra vyrovnala. Zásluhou gólů Daniela Minicha a Jirky Knotka ji dokonce TROOPERS vyhrálo 2:1. Stav 3:7 však stále TROOPERS nestačil. Aby mohli pomýšlet na body, musí ještě přidat.

A ve 44. minutě se náskok opět stáhl. Tentokrát díky střele Petra Voltnera v přesilové hře. To však byl poslední zásah domácího týmu. Za to Buldoci se prosadili ještě dvakrát. Ve 46. minutě Jan Černovický střelil svůj třetí gól v zápase a donutil tak pořadatelskou službu k úklidu čepic ze hřiště. Skóre uzavřel na konečných 4:9 Michal Pešák.

TROOPERS si tedy ani v druhém zápase nepřispali bodový zisk. Zápas ukázal, na čem je potřeba pracovat a není toho málo.