Související zápasy

TROOPERS

První turnaj mužů delta v letošní sezóně

Přečtěte si souhrn prvního turnaje mužů Delta, kteří hráli proti Aligátorům a Břeclavi. Turnaj se odehrál dne 24.9 a muži si z něj odvezli 3 body. Souhrn si pro vás připravili hráči Petr Kořenek a Jindra Jedlička.

TROOPERS vs. Aligators D

Souhrn připravil Jindřich Jedlička:

První zápas v nové sezóně. Nadšení, nervozita nebo zanedbaná letní příprava? Možná od každého trochu. V sobotu 24. září otevřeli muži Delta novou sezónu v Pohořelicích zápasem s týmem Aligátory D. S tímto soupeřem jsme se doposud nepotkali, ale naštěstí jsme je měli dobře odskautované od našeho trenéra Martina Kašparovského a jeho slova o tom, že Aligátoři jsou více zkušení než běhaví, se potvrzovala od první minuty.

Hned po prvních střídáních jsme věděli, že když budeme hrát svoji rychlou hru založenou na pohybu a tlačení se do zakončení, nikdo už nám tři body nesebere. Po šesti minutách a jedné využité přesilovce jsme už drželi jisté vedení 2:0 a zápas byl čistě v naší režii. Ale stačilo jedno střídání, kdy jsme propadli na vlastní polovině ve snaze přerušit soupeřovu výhodu při odloženém vyloučení, a Aligátoři chladnokrevně proměnili nabídnutou příležitost na snížení stavu. Do konce první třetiny jsme ještě jednou odskočili o gól, ale hned na začátku další třetiny soupeř potrestal naši chybu ve středu hřiště a snížil opět na rozdíl jediné branky. To nás trochu znervóznělo, ale v dalším střídání nás podržel náš brankář Vašek Kobylka a z následného protiútoku jsme vstřelili další branku, která nás nastartovala ke gólové smršti, kdy jsme během 10 minut vstřelili 6 branek a utkání definitivně rozhodli.

Během třetí třetiny se jen kosmeticky upravilo skóre na konečných 10:4. Takový zápas jsme na začátek sezóny potřebovali. V nové sezóně se ve výborné formě 4 gólů uvedl nejlepší střelec týmu Petr Kořenek. Za zmínku stojí i dva góly kapitána Marka Těšlíka, který jako správný kapitán vstřelil gól, když ho tým nejvíce potřeboval.

TROOPERS vs. T.J. Sokol Břeclav

Souhrn připravil Petr Kořenek:

Druhý zápas sezóny jsme odehráli proti Břeclavi. Houževnatý tým se 3 lajnami, jeden odehraný zápas v nohách, věděli jsme, že nás čeká těžká práce. První třetina měla střelce pouze na straně TROOPERS, přesto bylo skóre po 13.minutách nerozhodné 1:1, a to kvůli mému nešťastnému vlastenci (i brankář si nese svůj díl viny, pozn. trenéra).

Ve 2. části se roztrhl pytel s góly. Troopers otočili z nepříznivého 1:2 na 3:2, ovšem zbytečnými chybami v obraně, ať už při rozehrávce nebo i v obranné fázi, skončila 2.třetina ve prospěch Sokolů 6:3.

Do třetí třetiny jsme se ještě vyhecovali a snažili se dotáhnout, a díky 2 brankám Adama Hanáčka v poslední minutě se povedlo zápas slušně zdramatizovat. Vyrovnávací gól, po sekání a nepřekročení míčku brankové čáry, nemohl být uznán, proto TROOPERS těsně podlehli 5:6.