Související zápasy

TROOPERS

Říjnová nálož Mužů Delta

Muži Delta mají za sebou svůj druhý turnaj sezóny, ve kterém se utkali s Hodonínem a Slavkovem. A jak to celé dopadlo? To se dozvíte v našem shrnutí.

TROOPERS vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

Souhrn připravil Marek Griščenko:

Turnaj v Křenovicích pro náš tým byl jak horská dráha. Hned ze začátku jsme byli dole a pak zase nahoře. Do prvního zápasu jsme nastupovali s danou myšlenkou a taktikou na hru. Moc dobře jsme znali soupeře a věděli jsme, co od něj čekat. Věděli jsme, že je to dost mladý a běhavý tým, který hned ze začátku nasadil dost tvrdou hru, na kterou jsme nebyli připraveni, a to vedlo k rychlým gólům soupeře.

V první třetině se soupeři podařilo vstřelit dvě rychlé branky, na což jsme byli schopni reagovat pouze jediným střeleným gólem. Zápas se vyvíjel tím způsobem, jakým i začal. Hra byla rychlá a na soupeřovy kombinace jsme nestačili reagovat a snažili jsme se hrát spíš více defenzivně a nechodit příliš do rizika. Druhá třetina nám nabídla pouze tři vstřelené branky soupeře. Zapas skončil s výsledkem 5:1 a my si z tohoto zápasu odnášíme pouze ponaučení a zkušenosti do příštích zápasu této nabité sezóny.

TROOPERS vs. FBC Slavkov B

Souhrn připravil Nikolas Czasch:

Do druhého zápasu jsme nastoupili vyběhaní a s vyšpíglovanou hrou, která se nám v prvním zapase bohužel nepovedla prosadit. Soupeře jsme měli okouknutého a zvolili jsme tedy strategii rychle hry, kterou soupeře přehrajeme.

První třetina začala a tempo bylo nasazeno hned od začátku a my jsme mu veleli. Gólovou sérii začal Jindřich Jedlička s asistencí Petra Kořenka gólem v 5 minuté první třetiny. Nutno podotknout, že toto nadupané, útočné duo se podepsalo na 4 z 5 gólů, co za zapas padlo. Do druhé třetiny jsme nastoupili bez oslavného pokřiku a na to jsme také doplatili. Bojovali jsme, co nám sily stačily, abychom si udrželi čisté skóre, ale ke konci 2. třetiny nebyl odpískaný faul na našeho kapitána týmu, čehož soupeři krvelačně využili a vstřelili svoji první branku v utkání. První dvě třetiny byly jasně v naší režii s bilanci 3:0 a 2:1. Uvolňování se, rychlé a přesné nahrávky se proměnili ve vstřelené branky. Ke třetí třetině už není potřeba dodávat víc, než jsme toho měli plné kecky. ?