Související zápasy

TROOPERS

Shrnutí turnaje dorostenců

Přečtěte si, jak se dařilo neporazitelným dorostencům na turnaji ze dne 26. 3. 2022. Připisují si dvě výhry, jednu z nich však až po nájezdech. V článku si můžete pustit finálový nájezd.

TROOPERS vs. K1 Florbal Židenice

(Detail utkání je vpravo v liště, nebo dole pod článkem)

V prvním utkání nás čekaly Židenice, kterým jsme měli co oplácet z předchozího víkendu juniorů. Bohužel v první třetině se opakoval skoro totožný scénář s minulým víkendem a po lekci produktivity jsme velmi brzy prohrávali o 3 branky. Na druhou stranu jsme se ale dokázali poučit a proto to bylo vše, co jsme Židenicím dovolili. Tým byl zdravě nahecovaný na lepší a ještě lepší výkon a to se projevilo na konečném skóre (14:5). Zbylé dvě třetiny byl zápas v naší režii a z pohledu diváka i trenéra, byla radost být součástí zápasu.

Šimon Koutný střílí na golmana z Židenic

TROOPERS vs. FBK Atlas Blansko

Ve druhém utkání nás čekal druhý tým tabulky – hráči FBK Atlas Blansko, které jsme v prvním duelu sezóny přehráli vysoko 17:2. Kdo čekal podobnou kanonádu, musel být zklamán. Kdo však čekal nervydrásající thriller, toho jsme naší hrou určitě potěšili. O našem vítězství rozhodl Jelen svým nájezdem, když utkání skončilo v základní hrací době remízou. Díky Fílovi náš soupeř v nájezdech nezaskóroval ani jednou.

podívejte se na finálový nájezd Tadeáše Jelínka:

Co se nám povedlo v prvním utkání se Židenicemi – otočit utkání, získat klid a pohodu na florbalku a s přehledem soupeře přehrát, to se nám v tomto utkání úplně nepovedlo. Utkání bylo z naší strany hodně nervózní a bylo znát, jak nás mentálně bolí, když prohráváme. Zlepšenou hrou, zvýšeným tlakem  a dvěma slepenými góly během 25 sekund během 35. minuty jsme dokázali utkání srovnat. Velmi se těším a jsem zvědavý na průběh dalšího vzájemného utkání během Final four.