Související zápasy

TROOPERS

Trojzápas mladších žáků v Hodoníně

Uplynulý víkend naše dva týmy mladších žáků absolvovaly dva turnaje, z níchž jeden jsme pořádali my. Tento článek popisuje proběhlý turnaj v Hodoníně dne 16. 1. 2021.

TROOPERS vs. Hattrick

(Detail utkání je vpravo v liště, nebo dole pod článkem)

Do prvního zápasu s týmem Hattrick jsme po minulých zkušenostech nastoupili připraveni a rozcvičeni, jak se patří. Stál proti nám kvalitní soupeř, u kterého víme, že nám nedá nic zadarmo. V úvodu jsme se rychlými protiútoky ujali vedení, a to si udrželi až do poločasu, i když nás soupeř tlačil a překonal v počtu střel na bránu. Herní kvalita zápasu nebyla z obou stran ideální, rozhodčí nechávali některé jasné fauly bez povšimnutí a tím stoupala frustrace hráčů na obou stranách, což se projevilo ve zvyšování agresivity hráčů. Druhá polovina lépe vyzněla pro tým Hattrick, který dokázal skóre srovnat. Tím pádem jsme se rozcházeli zaslouženou remízou.

Kotel rodičů hale TEZA Hodonín
Kotel rodičů na hale TEZA Hodonín

TROOPERS vs. SŠK ZŠ Očovská

Druhý zápas proti SŠK ZŠ Očovská se nesl úplně v jiném duchu. Každý prohřešek proti pravidlům byl ze strany rozhodčích potrestán. Hru to proto zklidnilo a šlo vidět, že nám to vyhovuje. Celkový počet střel na bránu vyšel jednoznačně pro náš tým v poměru 23:6. Bohužel efektivita vstřelených branek vyzněla lépe pro tým z Hodonína a po urputném závěru a odvolání brankáře si odvážíme porážku o jediný gól.

TROOPERS vs. Florbal Hodonín

Do posledního zápasu dne proti Florbalu Hodonín jsme nastoupili sice s hořkostí porážky z minulého zápasu, ale zato s větším odhodláním. Od úvodu byla znát naše převaha a do konce poločasu jsme soupeře přestříleli 15:3, což nám dopomohlo k dvougólovému vedení. Na úvod druhé poloviny sice Hodonín skóre dokázal srovnat (měl velice dobrou efektivitu vstřelených gólů v poměru ke střelám na bránu), ale na našich hráčích bylo vidět, že je to nerozhodilo. Ihned potom si dokázali vzít zpět vedení a dalšími kombinačními akcemi dotáhnout zápas do vítězného konce.

Celkově hodnotíme turnaj jako velmi povedený a je vidět, že pokud jsou zápasy vyrovnané, není nouze o pěkné florbalové výkony.