TROOPERSHattrick
3:4(0:0,2:2,1:2)
ne 20. 11. 2022 18:00 @ SH Tuřany, 1. liga mužů, 15. kolo

TROOPERS čeká těžký soupeř z Brna

Přijďte se dnes 20.11. podpořit naše Áčko na brněnské derby proti Hattricku od 18:00 v Tuřanech. Každý fanoušek bude potřeba.

Polovina základní části je v 1. lize minulostí. Tabulka vypadá velmi vyrovnaně a především v její druhé polovině, kde se nachází i TROOPERS, by každý bod mohl mít cenu zlata. Proto možná zamrzí, že TROOPERS v posledním kole o gól prohráli proti Bulldogs Brno a zápas předtím přišli s Letkou o 2 body, když přitom ještě minutu před koncem vedli. Jejich bodový příděl jim aktuálně stačí na 13. (předposlední) místo v tabulce.

Hattrick po skvělém startu do sezony, kdy se s BUTCHIS přetahovali o první místo v tabulce, ochutnali hořkost pořážky a nutno podotknout, že se jim z nich dost dlouho nepodařilo dostat. Nicméně poslední 2 zápasy vyhráli a aktuálně okupují 3. místo tabulky.

První utkání mezi TROOPERS a Hattrickem rozhodla třetí třetina, kde Hattrick nastřílel 8 branek a dokráčel k vítězství 8:1. Jednoznačně vypadající skóre 10:3 však rozhodně nevypovídá o dění na hřišti, kdy TROOPERS po druhé třetině drželi vyrovnaný stav. V posledních minutách navíc museli riskovat, což rezultovalo 3 brankami, které byli obdrženy v posledních 71 vteřinách.

Dá se očekávat, že zápas bude mít náboj, avšak při pohledu na tabulku je zřejmé, že Hattrick je jasným favoritem.

Přijďte podpořit náš A-tým do Tuřan dnes v 18:00. Můžete se těšit na skvělé brněnské derby, dobrou atmosféru, diváckou soutěž a přátelský zápas našich TROOPERS nadějí.