Související zápasy

TROOPERS

TROOPERS proti favoritovi z Ústí sahali po bodech

Muži se utkali s jedním z favoritů 1. ligy mužů, a ukázali, že se nenechají jen tak zastrašit. Přečtěte si, jak zápas vypadal, a co si z něj muži odnášejí.

Na horké tuřanské půdě přivítali TROOPERS v neděli 23. října Florbal Ústí. Tým, který pravidelně sahá po bodech. I když byl průběh zápasu vyrovnaný a v mnohých pasážích TROOPERS diktovali směr, jakým se zápas ubíral.

V první třetině se prosadily oba týmy dvakrát. Za domácí to byl Knotek z přesilové hry a na 2:2 srovnával Mlejnek.

Fanoušci si připravili transparenty

Druhá třetina patřila TROOPERS. Nejprve sice inkasovali, ale pak 3 brankami (Pavla, Voltner, Večeřa) otočili průběh zápasu. Bohužel se jim nepodařilo udržet dvoubrankový náskok. I přes skvělý Melicharův zákrok v samostatném úniku byl dorážející hráč úspěšnější než přihlížející defenziva TROOPERS.

Do třetí třetiny se promítlo 6 trestných minut hraných víceméně v kuse. Prvních 4 sice domácí ubránili, dokonce během nich Koutný neproměnil trestné střílení, ale z poslední dvouminutovky se už Ústí mohlo radovat z vyrovnání. A v 51. minutě se Ústí dostalo do vedení. I přes šance TROOPERS se výsledek nepodařilo otočit a všechny 3 body si odvezli na sever Čech.

Mlejnek po faulu na hráče ústí

Zpráva pro tým je však jasná. Výkony mají vzestupnou tendenci, musíme pokračovat ve stávající snaze zlepšovat se a můžeme se měřit s každým týmem v 1. lize.

Ale nikdy bychom se nedostali tak daleko bez vás - našich věrných fanoušků, proto vás prosíme, abyste se nás došli podpořit už tuto neděli na třetí Tuřanské derby proti Znojmu. Věříme, že zápas bude stát za to, a že si jej užijete do poslední vteřiny. Těšíme se na vás, jako obvykle, v 18:00.