Související zápasy

TROOPERS

TROOPERS si připsali historicky první body v 1. lize mužů

Přečtěte si shrnutí utkání našeho Áčka proti Štírům z Českých Budějovic. TROOPERS v utkání zvítězil až ve závěrečném prodloužení. Shrnutí si pro vás připravil jeden z hráčů, Jan Daler.

Poměrně opatrný začátek naznačoval, ze oběma tymům není výsledek lhostejny. Do vedeni se dostali TROOPERS v 8. minutě utkaní, kdy Daler trefil přesně ba vzdálenější tyč. Skoré se měnilo až v 17. minutě, kdy hostující využili chybu při bráněni standardní situace. Vyrovnaný stav dlouho nevydržel, protože byl v uniku faulovaný Kadlec a rozhodci nařídili nájezd. K tomu se postavil Koutný, a i s trochou štěstí překonal hostujícího brankáře. A stav opět nevydržel dlouho. Ihned z buly Štíři srovnali. A za tohoto stavu se šlo i do kabin.

Druha třetina byla zajímavější než ta první. Ve 24. minutě 56 diváku vidělo přesilovku TROOPERS, kterou střelou využil Knotek. A stejný střelec se prosadil i ve 31. minutě, kdy z otočky trefil pod viko. Stav 4:2 však dlouho nevydržel. A co hůř: během 3 minut Štíři skoré otočili. První gól díky většímu důrazu, druhy gól kvůli nedůslednosti Dalera při standardní situace a třetí po chybě Grabla. Naštěstí pro TROOPERS se prosadil při standardce z rohu kapitán Budík a do kabin se šlo za stavu 5:5.

Ve třetí třetině nejprve Knotek dovršil hattrick, aby 2 minuty na to opět Štíři srovnali. Vedeni TROOPERS vrátil Koutny, který vyběhnul od mantinelu a střelou k tyči nedal gólmanovi šanci. Bohužel pro TROOPERS Daler udělal hloupý faul v útočném rohu a hoste si s nabídnutou přesilovou hrou poradili. Výsledek 7:7 zůstal až do konce třetí třetiny.

O vítězi rozhodne prodlouženi hrané 3 na 3. Po většinu casu byli TROOPERS aktivnější. Ve 3. minutě prodlouženi Štíři udělali chybu, když zdvojili jednoho hráče. Ten vyslal Minicha a Pavlu do přečísleni 2 na 1 a Pavla si připsal vítěznou branku. A už navždy bude zapsán v kronice TROOPERS jako ten, který rozhodl zapas, ve kterém si TROOPERS připsali historicky první body v 1. lize mužů.

A proto aby tento úspěch neskončil u tohoto zápasu, budeme potřebovat vaši pomoc. Už za týden se bude konat další brněnské derby, tentokrát proti celku Gullivers. Přijď nás podpořit do Tuřan příští neděli 9. 10. v 18:00 do Tuřan. Každý fanoušek se počítá!