183_20240602_184233.jpg

Změny v managementu. Po dvou letech opouští klub Andrej Vandlík

Dva roky ve službě TROOPERS. Andrej Vandlík opouští post marketingového manažera #rodinaTROOPERS a nastupuje do služeb pivovaru Starobrno. Kdo Andreje nahradí ve funkci, a jak bude vypadat nová organizační struktura klubu?

Od 10. června dojde ke změnám v managementu. Po dvou letech se rozloučíme s Andrejem Vandlíkem, který se rozhodl opustit florbalové hřiště a od července se vrhne na nové výzvy v pozici brand manažera Starorbrna

Andrej během svého působení v klubu nejen výrazně přispěl k jeho růstu, ale také se stal nedílnou součástí naší klubové rodiny. Za jeho působení jsme dokončili první fázi brandingu Tuřanské haly, zvýšili počet členů na více než 400,  zlepšili organizaci mužských zápasů, oslovili nové partnery a dosáhli na lepší dotační tituly. Andrejovi bychom chtěli poděkovat za odvedenou práci, a přejeme mu hodně štěstí v dalších životních etapách.

Nová organizační struktura klubu
Nová organizační struktura klubu

Od příštího týdne převezme pomyslnou kapitánskou pásku marketingu člověk, který se stará o to, aby #rodinaTROOPERS byla vidět kde to jen jde. Honza Vlach, který už téměř tři roky úspěšně spravuje naše sociální sítě, převezme všechny marketingové aktivity. Rovněž se zaměří na rozvoj ženské složky a IT infrastruktury. Pomáhat s agendou Honzovi, a nejen jemu, bude náš odchovanec a hráč A-týmu Richard Makyča z pozice administrativního asistenta. 

Marek Zvalo, klubový veterán s bohatými zkušenostmi, se opětovně ujme pozice sekretáře a sportovního manažera, kde bude zajišťovat provozní chod klubu a společně s šéftrenérem Petrem Jeskim a metodikem Pavlem Kocourkem dohlížet na sportovní rozvoj.

Těšíme se na novou kapitolu v historii našeho klubu a věříme, že s novým týmem dosáhneme dalších úspěchů.

Pracovní agenda zaměstnanců
Pracovní agenda zaměstnanců