Související zápas

TROOPERS
TROOPERSKobylisy
6:5(3:2,2:2,1:1)
ne 10. 9. 2023 18:00 @ SH Tuřany, Národní liga, 1. kolo
160_20230826_120020.jpg

TROOPERS WEEKEND: Užij si s námi konec léta

Zakonči léto společně s TROOPERS! Od pátku 8. do neděle 10. září pro tebe máme připravené akce na kterých určitě nemůžeš chybět.

Blíží se konec léta a s ním začátek září, což vzbuzuje očekávání v srdcích všech fanoušků TROOPERS. Blíží se totiž tři podstatné klubové události, které si žádný pravý příznivec TROOPERS nemůže nechat ujít.

TROOPERS DAY

Pátek 8. září od 16:00, SH Tuřany

Letošní rok přináší již čtvrté oslavy našeho klubu pod názvem TROOPERS DAY. Jako každý rok můžete očekávat pestrý program, jenž osloví všechny – od našich nejmenších až po jejich rodiče.

Pro děti jsme připravili sportovní odpoledne plné venkovních soutěží, florbalu v hale a radovánek na skákacích hradech. Rodiče si mohou vychutnat občerstvení v podobě piva, limonády a opékání, a užít si chvilku odpočinku. Součástí akce bude opět týmové i individuální focení všech týmů, stejně jako tomu bylo v minulém roce.

TROOPERS CUP

Sobota 9. až neděle 10. září, SH Tuřany & SH Měnín

Zažij dva dny plné florbalu na Tuřanské a Měnínské hale! Turnaj na kterém potkáš týmy z Brna a okolí od přípravky po starší žáky hlásí plno. Přijď podpořit kamaráda nebo se jen dojdi podívat a zafandit TROOPERS!

TROOPERS – Florbal TJ Kobylisy

Neděle 10. září od 18:00, SH Tuřany

Naši muži, kteří po sestupu do Národní ligy - západ prošli omlazením, se představí v prvním ligovém utkání této sezóny. V srdcích neseme naději nových začátků, jelikož naše řady budou nyní rozšířeny o talentované hráče z juniorského týmu. V prvním zápase se utkáme s týmem Florbal TJ Kobylisy z Prahy. Vaše přítomnost a povzbuzení budou pro naše hráče zásadním povzbuzením při jejich snaze získat první vítězství v nové sezóně. Vaše podpora je pro nás nepostradatelná.Bez ohledu na to, zda se rozhodnete účastnit pouze jedné z těchto událostí, či se rovnou zúčastníte všech tří, se na vás těšíme v naší TROOPERS ARÉNĚ v Tuřanech.

Související odkazy

Související články

TROOPERS
159_20230820_163322.jpg

Omlazený A-tým: TROOPERS uvádějí nové hráče do hry!

Nový hráč A-týmu, Matěj Blažek, nám prozradil své pocity ohledně nadcházející florbalové sezóny. V rozhovoru jsme se dozvěděli, na co se těší a zda mu bude něco chybět z jeho dřívějšího působení v juniorském týmu.