Program zápasů

27. 3. 2023 - 2. 4. 2023
13. týden

Elévové

TROOPERS BlackAligators
so 1. 4. 2023 9:25 @ SH TJ Pálava Mikulov, Jihomoravská liga elévů 3+1, 93. kolo
TROOPERS BlackŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
so 1. 4. 2023 10:40 @ SH TJ Pálava Mikulov, Jihomoravská liga elévů 3+1, 93. kolo
T.J. Sokol BřeclavTROOPERS Black
so 1. 4. 2023 11:30 @ SH TJ Pálava Mikulov, Jihomoravská liga elévů 3+1, 93. kolo
F.A.T.R. Dubňany BlackTROOPERS Black
so 1. 4. 2023 12:20 @ SH TJ Pálava Mikulov, Jihomoravská liga elévů 3+1, 93. kolo
K1 Florbal Židenice BlackTROOPERS Black
ne 2. 4. 2023 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11TROOPERS Black
ne 2. 4. 2023 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo
TROOPERS BlackK1 Florbal Židenice White
ne 2. 4. 2023 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo
TROOPERS GreenTJ Sokol Brno - Husovice
ne 2. 4. 2023 8:55 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 94. kolo
TROOPERS GreenSokol Ivanovice na Hané
ne 2. 4. 2023 10:10 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 94. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackTROOPERS Green
ne 2. 4. 2023 11:00 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 94. kolo
K1 Florbal Židenice PinkTROOPERS Green
ne 2. 4. 2023 11:50 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 94. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní whiteTROOPERS White
ne 2. 4. 2023 13:55 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11TROOPERS White
ne 2. 4. 2023 14:45 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo
TROOPERS WhiteK1 Florbal Židenice Black
ne 2. 4. 2023 15:35 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo
TROOPERS WhiteK1 Florbal Židenice White
ne 2. 4. 2023 16:25 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 95. kolo

Starší žáci

TROOPERS BlackAligators
– : –
so 1. 4. 2023 10:10 @ SH Lužice, Jihomoravský přebor starších žáků, 30. kolo
Florbal Hodonín BTROOPERS Black
– : –
so 1. 4. 2023 12:30 @ SH Lužice, Jihomoravský přebor starších žáků, 30. kolo
Snipers Třebíč modříTROOPERS
– : –
ne 2. 4. 2023 11:20 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 33. kolo
TROOPERSFlorbal Hodonín
– : –
ne 2. 4. 2023 13:40 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 33. kolo

Junioři

TROOPERSŠSK ZŠ Očovská Hodonín
– : –
so 1. 4. 2023 11:30 @ SOU Kyjov, 2. liga juniorů - skupina 6, 34. kolo
FBC DragonsTROOPERS
– : –
so 1. 4. 2023 14:30 @ SOU Kyjov, 2. liga juniorů - skupina 6, 34. kolo

Muži A

DDQ Florbal ChomutovTROOPERS
– : –
so 1. 4. 2023 16:00 @ Městská SH Chomutov, 1. liga mužů, 6. kolo

Muži B

TROOPERS BZlín Lions B
– : –
so 1. 4. 2023 @ SH Tuřany, Regionální liga mužů - skupina 6, 19. kolo
Aligators Sokol Bučovice BTROOPERS B
– : –
so 1. 4. 2023 @ SH Tuřany, Regionální liga mužů - skupina 6, 19. kolo
Aligators Sokol Bučovice BTROOPERS B
– : –
so 1. 4. 2023 9:00 @ SH Tuřany, Regionální liga mužů - skupina 6, 16. kolo
TROOPERS BSFK Kozel Počenice
– : –
so 1. 4. 2023 13:30 @ SH Tuřany, Regionální liga mužů - skupina 6, 16. kolo

Muži Delta

Aligators ReActive Šitbořice DTROOPERS Delta
– : –
so 1. 4. 2023 11:15 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravský přebor mužů, 18. kolo
TROOPERS DeltaSK Florbal Grušáci Sivice
– : –
so 1. 4. 2023 14:15 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravský přebor mužů, 18. kolo