Přípravka

Sobota 7. březen 2020
Jihomoravská liga přípravek
zápas byl odehrán
TJ Znojmo LAUFEN CZ vs. TROOPERS White
Sobota 7. březen 2020
Jihomoravská liga přípravek
zápas byl odehrán
TJ Znojmo ZŠ Mládeže vs. TROOPERS Black
Sobota 7. březen 2020
Jihomoravská liga přípravek
zápas byl odehrán
TROOPERS GREEN vs. Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Těžká zkouška pro naše mládežníky
23. leden 2020více družstev

Těžká zkouška pro naše mládežníky

Naše přípravka Young Guns, elévové a mladší žáci čelili na turnajích 11.1. a 18.1. velmi těžkým soupeřům. Všechny týmy ukázaly, že pokud předvedou maximální nasazení a bojovnost, mohou se poměřovat s kýmkoli. Přinášíme vám krátký souhrn z turnajů jednotlivých týmů očima trenérů: Táni Dolečkové, Zdeňka Makyči a Jana Nováka.
Celý článek ›

Jihomoravská liga přípravek

Poz.Název týmuZSkóreBody
1Bulldogs Brno Black28:
2Bulldogs Brno Orange28:
3FBŠ Hattrick Brno Blue28:
4FBŠ Hattrick Brno Red32:
5FBŠ Hattrick Brno kids28:
6GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO28:
7Hornets Brno ZŠ Horní black32:
8Hornets Brno ZŠ Horní yellow32:
9K1 Florbal Židenice Black28:
10K1 Florbal Židenice Blue28:
11K1 Florbal Židenice Girls28:
12K1 Florbal Židenice Red28:
13Sokol Brno I EMKOCase Gullivers28:
14Sokol Brno I EMKOCase GulliversK28:
15TJ SOKOL LETOVICE28:
16TJ Znojmo LAUFEN CZ28:
17TJ Znojmo ZŠ Mládeže28:
18TROOPERS Black28:
19TROOPERS GREEN28:
20TROOPERS Orel Telnice28:
21TROOPERS White28:

Jihomoravská liga elévů

Poz.Název týmuZSkóreBody
1Bulldogs Brno32:
2Bulldogs Brno Black32:
3Bulldogs Brno Orange32:
4Bulldogs Brno White32:
5FBK Atlas Blansko32:
6FBO Orel Boskovice28:
7FBŠ Hattrick Brno32:
8FBŠ Hattrick Brno B32:
9FBŠ Hattrick Brno Kids32:
10FBŠ Hattrick Brno P32:
11GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO32:
12Hornets Brno ZŠ Horní black32:
13Hornets Brno ZŠ Horní yellow32:
14K1 Florbal Židenice Black32:
15K1 Florbal Židenice Blue32:
16Sokol Brno I EMKOCase GulliversB32:
17Sokol Brno I EMKOCase GulliversK32:
18Sokol Brno I EMKOCase GulliversO32:
19Sokol Brno I EMKOCase GulliversY32:
20TJ SOKOL LETOVICE32:
21TJ SOKOL LETOVICE - Kunštát28:
22TJ Znojmo LAUFEN CZ black32:
23TJ Znojmo LAUFEN CZ white32:
24TJ Znojmo ZŠ Mládeže32:
25TROOPERS Black28:
26TROOPERS White28:
27TROOPERS GREEN32:
28TROOPERS Young Guns32:

Rozpis tréninků

pondělí16:30 - 18:00SH Nebovidy
pondělí18:00 - 19:30SH Nebovidy
úterý16:00 - 17:30SH Tuřany
úterý16:30 - 18:00Orlovna Telnice
čtvrtek16:30 - 18:00Orlovna Telnice
pátek16:00 - 17:30SH Tuřany
pátek16:30 - 18:00SH Nebovidy

Naši trenéři

Makyča Zdeněk Hlavní trenér
Bartek Ivo Trenér
Minich Daniel Trenér
Dolečková Táňa Trenér
Makyča Richard Trenér
Novák Luboš Trenér
Lachová Jana Trenér
Peška Jan Trenér
Votavová Monika Trenér
Jochmanová Andrea Trenér