říjen 2023

TROOPERS GreenK1 Florbal Židenice U9 Pink
so 7. 10. 2023 9:00 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 6. kolo
FBC GEPARDI BRNO pinkTROOPERS Black
so 7. 10. 2023 9:20 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 5. kolo
TJ Hodonice ZŠ TasoviceTROOPERS Green
so 7. 10. 2023 9:40 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 6. kolo
TROOPERS OrangeFBC GEPARDI BRNO blue
so 7. 10. 2023 9:40 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 3. kolo
TJ Sokol Brno - HusoviceTROOPERS Black
so 7. 10. 2023 10:00 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 5. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversTROOPERS Orange
so 7. 10. 2023 10:20 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 3. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTROOPERS Green
so 7. 10. 2023 10:40 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 6. kolo
TROOPERS BlackK1 Florbal Židenice U9 Black
so 7. 10. 2023 10:40 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 5. kolo
TROOPERS BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ black
so 7. 10. 2023 11:20 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 5. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackTROOPERS Orange
so 7. 10. 2023 11:20 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 3. kolo
TROOPERS GreenTJ Znojmo LAUFEN CZ green
so 7. 10. 2023 11:40 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 6. kolo
TROOPERS OrangeHornets Brno ZŠ Horní black
so 7. 10. 2023 12:00 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 3. kolo
TROOPERS WhiteSokol Brno I EMKOCase GulliversK
so 7. 10. 2023 12:55 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 4. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS White
so 7. 10. 2023 13:55 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 4. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellowTROOPERS White
so 7. 10. 2023 14:55 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 4. kolo

listopad 2023

TROOPERS BlackTROOPERS White
so 4. 11. 2023 9:00 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 11. kolo
TROOPERS GreenTROOPERS Black
so 4. 11. 2023 9:40 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 11. kolo
TROOPERS WhiteFBK Atlas Blansko
so 4. 11. 2023 10:00 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 11. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackTROOPERS Green
so 4. 11. 2023 10:20 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 11. kolo
FBK Atlas BlanskoTROOPERS Black
so 4. 11. 2023 10:40 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 11. kolo
TROOPERS WhiteFBŠ Hattrick Brno Black
so 4. 11. 2023 11:00 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 11. kolo
FBK Atlas BlanskoTROOPERS Green
so 4. 11. 2023 11:20 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 11. kolo
TROOPERS BlackFBŠ Hattrick Brno Black
so 4. 11. 2023 11:40 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 11. kolo
TROOPERS GreenTROOPERS White
so 4. 11. 2023 12:00 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 11. kolo
TROOPERS OrangeTROOPERS Green
so 4. 11. 2023 12:40 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
K1 Florbal Židenice U9 BlueTROOPERS Orange
so 4. 11. 2023 13:20 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
TROOPERS GreenFBŠ Hattrick Brno Blue
so 4. 11. 2023 13:40 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS Orange
so 4. 11. 2023 14:20 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
TROOPERS GreenTJ Sokol Brno - Husovice
so 4. 11. 2023 14:40 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
TROOPERS OrangeTJ Sokol Brno - Husovice
so 4. 11. 2023 15:20 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
K1 Florbal Židenice U9 BlueTROOPERS Green
so 4. 11. 2023 15:40 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 12. kolo
TROOPERS WhiteK1 Florbal Židenice U9 Pink
so 25. 11. 2023 9:00 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
K1 Florbal Židenice U9 BlackTROOPERS Orange
so 25. 11. 2023 9:00 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 19. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackTROOPERS Green
so 25. 11. 2023 9:20 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
TJ Hodonice ZŠ TasoviceTROOPERS White
so 25. 11. 2023 9:40 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní blackTROOPERS Green
so 25. 11. 2023 10:00 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
TROOPERS OrangeTJ Znojmo LAUFEN CZ green
so 25. 11. 2023 10:00 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 19. kolo
TROOPERS GreenFBC GEPARDI BRNO pink
so 25. 11. 2023 10:40 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
FBC SLAVKOV blackTROOPERS White
so 25. 11. 2023 10:40 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
TROOPERS OrangeFBC SLAVKOV red
so 25. 11. 2023 11:00 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 19. kolo
TROOPERS GreenBulldogs Brno Orange
so 25. 11. 2023 11:20 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
TROOPERS WhiteTJ Znojmo LAUFEN CZ black
so 25. 11. 2023 11:40 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 18. kolo
FBK Atlas BlanskoTROOPERS Orange
so 25. 11. 2023 12:00 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 19. kolo
TROOPERS BlackHornets Brno ZŠ Horní yellow
so 25. 11. 2023 12:30 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 21. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS Black
so 25. 11. 2023 13:10 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 21. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTROOPERS Black
so 25. 11. 2023 14:10 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 21. kolo
TROOPERS BlackBulldogs Brno Black
so 25. 11. 2023 15:10 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 21. kolo
TROOPERS WhiteFlorbal Hodonín
ne 26. 11. 2023 9:40 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 16. kolo
TROOPERS PurpleAligators White
ne 26. 11. 2023 9:40 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 15. kolo
F.A.T.R. Dubňany ŠkorpioniTROOPERS White
ne 26. 11. 2023 10:20 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 16. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín RedTROOPERS Purple
ne 26. 11. 2023 10:20 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 15. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BlueTROOPERS White
ne 26. 11. 2023 11:20 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 16. kolo
FBC ValticeTROOPERS Purple
ne 26. 11. 2023 11:20 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 15. kolo
TROOPERS WhiteAligators Black
ne 26. 11. 2023 12:00 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 16. kolo
TROOPERS PurpleAligators Green
ne 26. 11. 2023 12:00 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 15. kolo

prosinec 2023

TROOPERS OrangeTROOPERS White
so 9. 12. 2023 9:00 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
TJ Sokol Brno - HusoviceTROOPERS Orange
so 9. 12. 2023 9:40 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
TROOPERS WhiteFBC GEPARDI BRNO pink
so 9. 12. 2023 10:00 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
FBC GEPARDI BRNO pinkTROOPERS Orange
so 9. 12. 2023 10:40 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
TROOPERS WhiteFBC GEPARDI BRNO yellow
so 9. 12. 2023 11:00 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
TROOPERS OrangeFBC GEPARDI BRNO yellow
so 9. 12. 2023 11:40 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
TJ Sokol Brno - HusoviceTROOPERS White
so 9. 12. 2023 12:00 @ Tělocvična Nebovidy, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 28. kolo
TROOPERS GreenFBŠ Hummel Hattrick Brno U9
ne 10. 12. 2023 8:50 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
K1 Florbal Židenice U9 BlackTROOPERS Black
ne 10. 12. 2023 8:50 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo
Bulldogs Brno OrangeTROOPERS Black
ne 10. 12. 2023 9:30 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo
TROOPERS PurpleTJ Znojmo LAUFEN CZ black
ne 10. 12. 2023 9:40 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 26. kolo
TROOPERS GreenFBK Atlas Blansko
ne 10. 12. 2023 9:50 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
TROOPERS BlackSokol Brno I EMKOCase GulliversK
ne 10. 12. 2023 10:10 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS Purple
ne 10. 12. 2023 10:20 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 26. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversTROOPERS Green
ne 10. 12. 2023 10:30 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
TROOPERS BlackK1 Florbal Židenice U9 Pink
ne 10. 12. 2023 10:50 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 25. kolo
Bulldogs Brno BlackTROOPERS Green
ne 10. 12. 2023 11:10 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní blackTROOPERS Purple
ne 10. 12. 2023 11:20 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 26. kolo
TROOPERS PurpleTJ Hodonice ZŠ Tasovice
ne 10. 12. 2023 12:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 26. kolo

leden 2024

TROOPERS GreenTROOPERS Black
so 20. 1. 2024 9:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 33. kolo
TROOPERS WhiteTROOPERS Orange
so 20. 1. 2024 9:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 32. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversKTROOPERS Green
so 20. 1. 2024 9:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 33. kolo
Aligators BlackTROOPERS White
so 20. 1. 2024 9:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 32. kolo
TROOPERS BlackFBŠ Hattrick Brno Black
so 20. 1. 2024 10:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 33. kolo
TROOPERS OrangeSokol Brno I EMKOCase Gullivers
so 20. 1. 2024 10:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 32. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackTROOPERS Green
so 20. 1. 2024 10:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 33. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversTROOPERS White
so 20. 1. 2024 10:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 32. kolo
TROOPERS PurpleFBC SLAVKOV red
so 20. 1. 2024 10:40 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 29. kolo
TROOPERS BlackAligators White
so 20. 1. 2024 11:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 33. kolo
TROOPERS OrangeFBŠ Hattrick Brno Blue
so 20. 1. 2024 11:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 32. kolo
F.A.T.R. Dubňany ŠkorpioniTROOPERS Purple
so 20. 1. 2024 11:20 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 29. kolo
TROOPERS GreenAligators White
so 20. 1. 2024 11:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 33. kolo
TROOPERS WhiteFBŠ Hattrick Brno Blue
so 20. 1. 2024 11:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 32. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversKTROOPERS Black
so 20. 1. 2024 12:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 33. kolo
Aligators BlackTROOPERS Orange
so 20. 1. 2024 12:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 32. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín BlueTROOPERS Purple
so 20. 1. 2024 12:20 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 29. kolo
TROOPERS PurpleAligators Green
so 20. 1. 2024 13:00 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 29. kolo

únor 2024

TROOPERS BlackFBŠ Hattrick Brno Blue
so 24. 2. 2024 9:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 39. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackTROOPERS Orange
so 24. 2. 2024 9:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 38. kolo
TROOPERS PurpleTROOPERS Black
so 24. 2. 2024 9:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 39. kolo
TROOPERS OrangeHornets Brno ZŠ Horní yellow
so 24. 2. 2024 10:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 38. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní blackTROOPERS Purple
so 24. 2. 2024 10:20 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 39. kolo
Bulldogs Brno OrangeTROOPERS Black
so 24. 2. 2024 10:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 39. kolo
TROOPERS OrangeBulldogs Brno Black
so 24. 2. 2024 11:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 38. kolo
Bulldogs Brno OrangeTROOPERS Purple
so 24. 2. 2024 11:20 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 39. kolo
TROOPERS BlackHornets Brno ZŠ Horní black
so 24. 2. 2024 11:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 39. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9TROOPERS Orange
so 24. 2. 2024 12:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 38. kolo
TROOPERS PurpleFBŠ Hattrick Brno Blue
so 24. 2. 2024 12:00 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 39. kolo
TROOPERS GreenFBC GEPARDI BRNO pink
ne 25. 2. 2024 8:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTROOPERS White
ne 25. 2. 2024 8:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
FBC GEPARDI BRNO blueTROOPERS Green
ne 25. 2. 2024 9:20 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
TROOPERS WhiteTJ Hodonice ZŠ Tasovice
ne 25. 2. 2024 9:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTROOPERS Green
ne 25. 2. 2024 10:20 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
TROOPERS WhiteTJ Znojmo LAUFEN CZ black
ne 25. 2. 2024 10:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
TROOPERS GreenTJ Sokol Brno - Husovice
ne 25. 2. 2024 11:20 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
K1 Florbal Židenice U9 BlueTROOPERS White
ne 25. 2. 2024 11:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo

březen 2024

Hornets Brno ZŠ Horní blackTROOPERS Black
so 23. 3. 2024 9:20 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 47. kolo
TROOPERS PurpleF.A.T.R. Dubňany Škorpioni
so 23. 3. 2024 9:20 @ ZŠ Očov Hodonín, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 43. kolo
TROOPERS GreenBulldogs Brno Orange
so 23. 3. 2024 9:40 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
Bulldogs Brno BlackTROOPERS Black
so 23. 3. 2024 10:00 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 47. kolo
Aligators WhiteTROOPERS Purple
so 23. 3. 2024 10:00 @ ZŠ Očov Hodonín, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 43. kolo
FBC SLAVKOV redTROOPERS Green
so 23. 3. 2024 10:20 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
TROOPERS BlackSokol Brno I EMKOCase GulliversK
so 23. 3. 2024 10:40 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 47. kolo
FBC ValticeTROOPERS Purple
so 23. 3. 2024 11:00 @ ZŠ Očov Hodonín, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 43. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellowTROOPERS Green
so 23. 3. 2024 11:20 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
TROOPERS BlackFBC SLAVKOV black
so 23. 3. 2024 11:20 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 47. kolo
TROOPERS PurpleŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
so 23. 3. 2024 11:40 @ ZŠ Očov Hodonín, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 43. kolo
TROOPERS GreenSokol Brno I EMKOCase Gullivers
so 23. 3. 2024 12:00 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo

duben 2024

TROOPERS WhiteFBC GEPARDI BRNO yellow
so 13. 4. 2024 9:20 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 49. kolo
TROOPERS OrangeFBC GEPARDI BRNO pink
so 13. 4. 2024 9:40 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 49. kolo
TROOPERS WhiteTROOPERS Orange
so 13. 4. 2024 10:20 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 49. kolo
FBK Atlas BlanskoTROOPERS White
so 13. 4. 2024 11:00 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 49. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTROOPERS Orange
so 13. 4. 2024 11:20 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 49. kolo
FBC GEPARDI BRNO pinkTROOPERS White
so 13. 4. 2024 11:40 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 49. kolo
TROOPERS OrangeFBK Atlas Blansko
so 13. 4. 2024 12:00 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 49. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ blackTROOPERS Green
so 20. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 56. kolo
TJ Hodonice ZŠ TasoviceTROOPERS Green
so 20. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 56. kolo
TROOPERS GreenTROOPERS White
so 20. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 56. kolo
TROOPERS GreenTJ Znojmo LAUFEN CZ green
so 20. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 56. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTROOPERS White
so 20. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 56. kolo
TROOPERS WhiteTJ Hodonice ZŠ Tasovice
so 20. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 56. kolo
TROOPERS WhiteTJ Znojmo LAUFEN CZ black
so 20. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 56. kolo
TROOPERS BlackFBC GEPARDI BRNO pink
ne 21. 4. 2024 9:20 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTROOPERS Orange
ne 21. 4. 2024 9:20 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo
TROOPERS PurpleBulldogs Brno Orange
ne 21. 4. 2024 9:40 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo
K1 Florbal Židenice U9 PinkTROOPERS Orange
ne 21. 4. 2024 10:00 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo
TROOPERS BlackK1 Florbal Židenice U9 Blue
ne 21. 4. 2024 10:20 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTROOPERS Purple
ne 21. 4. 2024 10:20 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo
TROOPERS OrangeBulldogs Brno Orange
ne 21. 4. 2024 10:40 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo
Bulldogs Brno BlackTROOPERS Black
ne 21. 4. 2024 11:00 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
TROOPERS OrangeTROOPERS Purple
ne 21. 4. 2024 11:20 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo
K1 Florbal Židenice U9 BlackTROOPERS Black
ne 21. 4. 2024 11:40 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
TROOPERS PurpleK1 Florbal Židenice U9 Pink
ne 21. 4. 2024 12:00 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo

květen 2024

FBC GEPARDI BRNO pinkTROOPERS Green
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
TROOPERS GreenHornets Brno ZŠ Horní black
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
TROOPERS GreenFBŠ Hattrick Brno Blue
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellowTROOPERS White
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 59. kolo
FBK Atlas BlanskoTROOPERS White
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 59. kolo
TROOPERS WhiteFBŠ Hattrick Brno Black
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 59. kolo
TROOPERS WhiteFBC GEPARDI BRNO yellow
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 59. kolo
TROOPERS PurpleTROOPERS Green
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS Purple
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní blackTROOPERS Purple
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
TROOPERS PurpleFBC GEPARDI BRNO pink
so 4. 5. 2024 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ blackTROOPERS Black
ne 5. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 61. kolo
Bulldogs Brno BlackTROOPERS Black
ne 5. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 61. kolo
TROOPERS BlackTJ Sokol Brno - Husovice
ne 5. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 61. kolo
TROOPERS BlackK1 Florbal Židenice U9 Pink
ne 5. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 61. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTROOPERS Orange
ne 5. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 62. kolo
TJ Hodonice ZŠ TasoviceTROOPERS Orange
ne 5. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 62. kolo
TROOPERS OrangeBulldogs Brno Orange
ne 5. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 62. kolo
TROOPERS OrangeK1 Florbal Židenice U9 Black
ne 5. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 62. kolo