Nedělní turnaj Final Four bude pomyslnou třešničkou na dortu již úspěšné sezóny našich juniorů. Na co se můžete těšit?
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň | 57 | |
2 | Panthers Praha | 56 | |
3 | Florbal Primátor Náchod | 42 | |
4 | TJ Sokol Jaroměř | 38 | |
5 | TROOPERS | 38 | |
6 | FBK Atlas Blansko | 31 | |
7 | Florbal TJ Kobylisy | 29 | |
8 | FBC DOŠWICH MILEVSKO | 28 | |
9 | FbC Písek | 26 | |
10 | Spartak Pelhřimov | 24 | |
11 | T.B.C. Králův Dvůr | 16 | |
12 | SK Florbal Benešov | 11 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Aligators Sokol Bučovice B | 59 | |
2 | TROOPERS Beta | 47 | |
3 | TJ Znojmo LAUFEN CZ B | 46 | |
4 | SFK Kozel Počenice | 35 | |
5 | TJ Hodonice | 34 | |
6 | FBC Sokol Ivanovice na Hané | 30 | |
7 | FBK Spartak Hluk B | 27 | |
8 | Florbal Kuřim | 25 | |
9 | Sokol Brno I EMKOCase GulliversB | 23 | |
10 | SHOOTERS BETA | 17 | |
11 | Zlín Lions B | 16 | |
12 | FBK URUZ Valašské Meziříčí | 4 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | VSK VUT Skurut Hai Brno | 50 | |
2 | FBC GEPARDI BRNO | 45 | |
3 | Orel Dolní Bojanovice | 33 | |
4 | ŠSK ZŠ Očovská Hodonín | 33 | |
5 | Hornets Brno ZŠ Horní B | 27 | |
6 | Aligators U21 C | 26 | |
7 | Bulldogs Brno B | 26 | |
8 | TROOPERS C | 24 | |
9 | K1 Florbal Židenice | 24 | |
10 | F.A.T.R. | 23 | |
11 | FBC Dragons | 19 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Hornets Brno ZŠ Horní C | 43 | |
2 | TJ SOKOL LETOVICE | 35 | |
3 | TROOPERS Delta | 30 | |
4 | FBC Sokol Ivanovice na Hané B | 30 | |
5 | FBK Atlas Blansko B | 29 | |
6 | VSK VUT Florec Brno | 27 | |
7 | SK Florbal Grušáci Sivice | 27 | |
8 | VSK MZLU Brno | 26 | |
9 | SHOOTERS BETA STARS B | 16 | |
10 | FBC Sokol Adamov | 7 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | TROOPERS | 59 | |
2 | Zlín Lions | 53 | |
3 | PANTHERS OTROKOVICE | 51 | |
4 | Florbal Vsetín | 44 | |
5 | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 41 | |
6 | FBC GEPARDI BRNO | 32 | |
7 | Aligators U19 | 30 | |
8 | FBK Atlas Blansko | 29 | |
9 | ŠSK ZŠ Očovská Hodonín | 25 | |
10 | FBC Dragons | 20 | |
11 | K1 Florbal Židenice U19 | 12 | |
12 | FbC Panthers Pohořelice | 0 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 11 | |
2 | FBC ČPP Bystroň Group Ostrava | 9 | |
3 | Bulldogs Brno | 7 | |
4 | Zlín Lions | 3 | |
5 | 1. SFK Havířov | 0 | |
6 | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers | 12 | |
7 | SAMIGAS FBS Olomouc | 6 | |
8 | TROOPERS | 5 | |
9 | PANTHERS OTROKOVICE | 4 | |
10 | FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 | 3 | |
11 | Torpedo Havířov | 9 | |
12 | FBC Intevo Třinec | 7 | |
13 | TJ Slovan Havířov | 6 | |
14 | FBC Přerov | 4 | |
15 | Fbc Topgal Šternberk | 4 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 | 68 | |
2 | Bulldogs Brno | 68 | |
3 | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers | 50 | |
4 | Snipers Třebíč modří | 41 | |
5 | Zlín Lions U15 | 38 | |
6 | ŠSK ZŠ Očovská Hodonín | 39 | |
7 | PANTHERS OTROKOVICE | 37 | |
8 | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 19 | |
9 | TROOPERS | 16 | |
10 | FBC GEPARDI BRNO blue | 14 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Orel Jednota Vyškov | 0 | |
2 | Hornets Brno ZŠ Horní | 0 | |
3 | ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B | 0 | |
4 | Florbal Hodonín | 0 | |
5 | Sokol Brno I EMKOCase GulliversB | 0 | |
6 | TJ Sokol Lanžhot | 0 | |
7 | Aligators White | 0 | |
8 | FBO Orel Boskovice | 0 | |
9 | Bulldogs Brno White | 0 | |
10 | TJ Znojmo LAUFEN CZ green | 0 | |
11 | Bulldogs Brno Orange | 0 | |
12 | K1 Florbal Židenice U13 Black | 0 | |
13 | TROOPERS Green | 0 | |
14 | TJ Hodonice ZŠ Tasovice | 0 | |
15 | Aligators Green | 0 | |
16 | FBC GEPARDI BRNO yellow | 0 | |
17 | FBŠ Hattrick Brno Blue | 0 | |
18 | T.J. Sokol Břeclav | 0 | |
19 | FBK Atlas Blansko | 0 | |
20 | FBC ZŠ Komenského SLAVKOV | 0 | |
21 | Sokol Ivanovice na Hané | 0 | |
22 | F.A.T.R. Dubňany | 0 | |
23 | TJ Sokol Brno - Husovice | 0 |