Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 6 z celkem 6 článků.
116_20220719_200109.jpg

Nechceme hrát o záchranu, říká Kadlec z TROOPERS. Těší se na derby.

Jedním z noviců mezi prvoligovou smetánkou budou v nové sezoně Troopers. Jihomoravský celek v uplynulé sezoně projel suverénně základní částí Národní ligy, na což navázal i v play-off, kde postupně vyzrál na Opavu, Pelhřimov a ve finále Rožnov pod Radhoštěm. „Tým měl velkou sílu, chtěli jsme rozhodně postoupit a jsme rádi, že se to povedlo. Máme z toho všichni velkou radost,“ říká s nadšením nejzkušenější člen týmu Petr Kadlec.

3_20191124_234311.jpg

Neporazitelný tým? V Národní lize jsou stoprocentní TROOPERS

Zatím bezchybného lídra má Národní liga – východ. První místo tabulky drží TROOPERS, kteří z devíti zápasů ani jednou neprohráli. Stoprocentní bilanci navíc nemá pouze jejich hlavní mužstvo, ale také B a C-tým. Oddíl i samotná dospělá kategorie TROOPERS přitom vznikly teprve před pár měsíci, kdy navázaly na dosavadního účastníka soutěže Orla Telnice.

1_20191127_113604.png

Nepůjdeme si ťuknout? Florbalisté místo volna ovládli největší turnaj

Pouze dvakrát v bezmála třicetileté historii florbalového turnaje Czech Open (a naposled v roce 1999) se v elitní kategorii stalo, aby celkově zvítězil český tým. Zajímavou odpověď na tuto nepříznivou bilanci dali při letošním ročníku v amatérské větvi turnaje hráči celku Troopers z brněnských Tuřan. V konkurenci 120 mužstev (včetně Skandinávie) si došli pro titul.