Zobrazeno 11 až 20 z celkem 33 článků.

Muži zbytečně ztratili body s Letkou

Přečtěte si více o posledním domácím zápase v Tuřanech. Zisk tří bodů byl na dosah, ale třetí třetina se našim mužům nepodařila a toto neštěstí se projevilo i v prodloužení. Shrnutí vám přináší Jan Daler.

Historické 3bodové vítězství

Áčku se podařilo ukořistit jejich první 3bodovou výhru proti Gullivers. Muži samotní čekali defenzivní utkání, ale nebylo tomu tak. Jak zápas nakonec vypadal se můžete dočíst v souhrnem článku hráče Jana Dalera.

Pozvánka na sváteční zápas proti Budějovicím

Ve středu 28. září se koná zápas 1. ligy mužů mezi TROOPERS a Štíry z Českých Budějovic. Našim mužům se, i přes zlepšující výkon, zatím nedaří dosáhnout na body a jsou na samém chvostu tabulky. Přijďte v 18:00 do tuřanské haly na Měšťanské ulici a pomožte TROOPERS k prvním bodům v historii 1. ligy mužů.